SKY AUDIO OTWIERA SALON ODSŁUCHOWY

0
Sky salon zajawka

NOWOŚCI / Sky Audio – polski producent unikalnych wzmacniaczy lampowych – otwiera własne studio prezentacyjne. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu będzie można posłuchać ich monobloków i wzmacniacza zintegrowanego. Firma nie boi się porównań i zaprasza z własnym sprzętem do Ostrowa Wielkopolskiego na odsłuchy.

Sky Audio to młoda polska firma, o której coraz więcej mówi się na naszym rynku. Działająca od kilku lat w domowym zaciszu manufaktura zadebiutowała w 2017 roku na warszawskiej wystawie Audio Video Show.  I był to debiut pod każdym względem głośny. Po pierwsze w ich pokoju muzyka grała mocno i dynamicznie a przede wszystkim na naprawdę wysokim poziomie. I po drugie: wielu osobom ta prezentacja bardzo się podobała. Nie brakowało głosów, że to jedna z lepszych prezentacji wystawy.

Młodzi entuzjaści lamp specjalizują się w budowie wzmacniaczy OTL (Output Transformer Less), czyli pracujących bez transformatorów głośnikowych. To dość rzadkie konstrukcje, trudne w budowie i niezbyt popularne. Najczęściej stosuje się je do budowy wzmacniaczy słuchawkowych. Sky Audio zaproponowali w tej technologii monobloki i wzmacniacz zintegrowany.

sky Sky salon 4

Niedawno firma skończyła przygotowywać swoje studio odsłuchowe i zaprasza na prezentacje w doskonałych warunkach akustycznych. – Pomieszczenie jest spore, na ponad 30 metrów kwadratowych, więc można posłuchać muzyki w naprawdę komfortowych warunkach – mówi Marcin Panek. – Projekt adaptacji akustycznej wykonała firma Apama Acoustic Project, która dostarczyła również odpowiednie ustroje. To specjaliści znani na naszym ranku i z efektów ich pracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Muzyka brzmi w pokoju naprawdę dobrze.

W sali odsłuchowej Sky Audio będzie można posłuchać ich monobloków wraz z dedykowanym preampem i wzmacniacza zintegrowanego. Zwykle grają z brytyjskimi głośnikami Tannoya, właściciele uważają bowiem, że to niezwykle udane połączenie. – Ale zapraszamy na odsłuchy także z własnymi kolumnami, nasze wzmacniacze poradzą sobie z większością konstrukcji obecnych na rynku, byle nie były to głośniki o wyjątkowo niskiej skuteczności poniżej 85-84 dB czy bardzo nieprzyjaznej impedancji – zachęca Paweł Kluczyk.

Sky salon 5

Zachęca także do zabrania swoich wzmacniaczy, źródeł i okablowanie. – Nie boimy się konfrontacji z urządzeniami renomowanych marek. A przywiezienie ze sobą swojego sprzętu pozwoli na wyrobienie sobie zdania o tym, jak grają nasze wzmacniacze wpięte w inny system. Bo przecież gra cały system – dodaje Kluczyk.

Zachęca także do zabrania swoich wzmacniaczy, źródeł i okablowanie. – Nie boimy się konfrontacji z urządzeniami renomowanych marek. A przywiezienie ze sobą swojego sprzętu pozwoli na wyrobienie sobie zdania o tym, jak grają nasze wzmacniacze wpięte w inny system. Bo przecież gra cały system – dodaje Kluczyk.

Siedziba firmy Sky Audio mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Wizyty w salonie odsłuchowym można zarezerwować telefonicznie (na stronie internetowej) lub na fecebookowym profilu firmy. – Zapraszamy. Proponuję, by zarezerwować sobie więcej niż dwie godziny, żeby w spokoju pobawić się sprzętem i posłuchać muzyki – zachęca Marcin Panek.
ms

Sky Audio – wzmacniacze lampowe OTL
Profil facebookowy – tutaj

Brak komentarzy