Douszne i nie tylko dla dzieci – słuchawkowe nowości od MEE Audio

0
Mee Audio nowe zajawka

NOWOŚCI / Mee Audio wprowadza nowe produktu. To nowe Mee Audio KidJamz KJ45BT – bezpieczne dla uszu słuchawki dla wszystkich, ale producent poleca je głównie dla dzieci, bo są bezpieczne dla ich uszu. Z kolei MEE Audio Pebbles, czyli z angielskiego „kamyki”, to najnowsza propozycja amerykańskiego producenta jeśli chodzi o słuchawki douszne.

MEE to skrót od Music Enjoyment for Everyone. MEE Audio to firma założona w 2005 roku z siedzibą USA, w stanie Kalifornia, nieopodal Los Angeles. Zespół MEE Audio stawia sobie za cel produkcję przenośnych słuchawek łączących bardzo przystępną cenę z jakością wykonania i wygodą użytkowania.

Mee Audio KidJamz KJ45BT – pełna kontrola natężenia dźwięku

Mee Audio KidJamz KJ45BT to bezpieczne dla uszu naszych pociech bezprzewodowe słuchawki z Bluetooth i limiterem poziomu głośności. Oczywiście mogą je też użytkować także dorośli. Wewnątrz obudowy znajduje się niezawodny akumulator o pojemności 400 mAh, który zapewnia do 36 godzin słuchania ulubionej muzyki lub audiobooków.

Słuchawki dla dzieci różnią się nieco od modeli dla dorosłych. Priorytetem Mee Audio przy projektowaniu KidJamz KJ45BT była dbałość o niezwykle wrażliwy narząd słuchu u dzieci, bo większości jego uszkodzeń nie da się odbudować. W przypadku, gdy od dziecka kontakt z wysokim poziomem natężenia dźwięku jest częsty, to wraz z wiekiem słuch zaczyna bezwzględnie słabnąć. Z tego powodu słuchawki wyposażone są w limiter poziomu głośności do 85 decybeli, czyli do poziomu natężenia dźwięku bezpiecznego dla słuchu dziecka, podczas gdy inne słuchawki mogą z łatwością go przekraczać.

Mee Audio nowe 1

Jednak jeśli dziecko znajduje się w samochodzie lub autobusie, możesz chcieć tymczasowo zwiększyć głośność, żeby hałaśliwe dźwięki otoczenia nie zagłuszały muzyki lub słów ulubionej bajki. KidJamz KJ45BT oferują również ten wybór. Kombinacja naciśnięć przycisków umożliwia rodzicom pełną kontrolę nad natężeniem dźwięku.

Mee Audio wychodzi z założenia, że najlepsze słuchawki dla dzieci to takie, z których dzieci będą chciały korzystać. Co lubią dzieci? Żywe kolory i wyraziste różnice między barwami, miękkość, lekkość i wolne od frustracji urządzenia. Z tego powodu słuchawki KidJamz KJ45BT oferowane są w trzech przyciągających wzrok kombinacjach kolorystycznych. Wyposażone są w miękkie nausznice i poduszkę ochronną pałąka, więc nie naciskają na głowę dziecka. Obrotowe elementy nauszne i regulowany pałąk umożliwiają łatwe dopasowanie słuchawek dla dziewczynek i chłopców od 4 roku życia.

Mee Audio KidJamz KJ45BT –  jakość muzycznych doświadczeń

Jakość muzycznych doświadczeń ma kluczowy wpływ na kształtowanie artystycznej wrażliwości dziecka. Szeroko doceniane, wysokiej jakości brzmienie MEE Audio zostało przeniesione również do modelu KidJamz KJ45BT, by wspierać rozwijanie dobrych nawyków słuchania u dziecka. Brzmienie słuchawek jest czyste i wyraźne, a jednocześnie gładkie i niemęczące przy długim odsłuchu.

Mee Audio nowe 2

Wbudowany mikrofon pozwala dziecku brać udział w zajęciach zdalnych, przeprowadzać rozmowy z rodziną lub znajomymi podczas grania w gry bez sięgania po telefon lub tablet. Słuchawki oferują zarówno komunikację przewodową i bezprzewodową. Kompatybilne są ze wszystkimi urządzeniami audio wyposażonymi w bluetooth oraz z urządzeniami wyposażonymi w standardowe gniazdo jack 3.5 mm.

MEE Audio Pebbles – nowe słuchawki douszne

MEE Audio Pebbles, czyli z angielskiego „kamyki”, to najnowsza propozycja od amerykańskiego producenta jeśli chodzi o słuchawki douszne. Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth 5.3 i dwóm wbudowanym bateriom słuchawki dokanałowe zapewniają aż do 8 godzin użytkowania. Wyposażone są w dotykowy czujnik sterowania, wbudowany zestaw słuchawkowy i funkcję asystenta głosowego (aplikacja Google, Siri).

Mee Audio nowe 3

Unikatowa, niskoprofilowa obudowa Pebbles zaprojektowana została w sposób, który umożliwia słuchawkom idealne dopasowanie do konturów ucha. Opływowy kształt Pebbles oraz ich mała waga (tylko 4 g)  przekładają się na wielogodzinny komfort i wygodę użytkowania.

Pebbles oferują potężne i naturalne brzmienie! Dopracowane w najmniejszych szczegółach, niestandardowe przetworniki o średnicy 10 mm ożywiają muzykę, filmy, gry i inne multimedia za pomocą wzmocnionego basu i krystalicznej czystości dźwięku. Tryb niskiego opóźnienia (Low Latency Gaming Mode) minimalizuje opóźnienia pomiędzy obrazem a dźwiękiem, dzięki czemu słuchawki świetnie nadają się do mobilnego grania.

Mee Audio nowe 4

Nieblokująca dopływu powietrza konstrukcja Pebbles nie „korkuje” ucha i niweluje potrzebę zakładania na słuchawki gumek dokanałowych. Zapewnia to uczucie braku całkowitego „odcięcia” od świata. Klasa wodoodporności IPX4 gwarantuje ochronę przed potem i warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu Pebbles to gratka dla wszystkich tych, którzy podczas codziennych czynności nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką

Mee Audio KidJamz KJ45BT – słuchawki dedykowane dla dzieci
Cena – 169 z
łMEE Audio Pebbles – słuchawki douszne
Cena – 169 zł
Dystrybucja – Rafko

Brak komentarzy