Naim Mu-so 2 w nowej odsłonie

0
Mu-so Wood Edition zajawka

NOWOŚCI / Naim, słynna brytyjska marka audio, wprowadza nową wersję wykończeniową swojego popularnego, wielokrotnie nagradzanego systemu Mu-so 2. Uzupełniając kolekcję dotychczasowych modeli, nowy Mu-so 2 Wood Edition łączy w sobie doskonałą wydajność dźwięku z wyrafinowaną stylistyką.

Mu-so Wood Edition wykorzystuje szlachetne drewno liściaste Ayous, fachowo obrobione i polakierowane, aby nadać wykończeniu kolor jasnego dębu. Kultowy radiator Mu-so ma również nowy odcień anodyzowanego aluminium, a całość została wykończona neutralną akustycznie, tkaną maskownicą.

Ta sama tkanina maskownicy jest również dostępna w luksusowych głośnikach Sopra z wykończeniem w kolorze jasnego dębu od Focal, partnerskiej marki Naim – co pozwala bezproblemowo cieszyć się harmonijnym stylem i dźwiękiem w całym domu, od salonu po kuchnię.

Mu-so Wood Edition 1

Łącząc wiodącą w swojej klasie wydajność i ponadczasowy design z luksusowym nowym wykończeniem, Mu-so Wood Edition jest doskonałym systemem dźwięku klasy premium dla domów o klasycznych lub współczesnych wnętrzach – mowiStuart Brown, Naim Product Manager.

Naim Mu-so Wood Edition oferuje najwyższej jakości bezprzewodowy streaming wszystkich ulubionych serwisów muzycznych, w pełni kontrolowanych za pomocą aplikacji Naim lub bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Można słuchać Spotify Connect, TIDAL i Qobuz, a wbudowany Chromecast zapewnia dostęp do Deezer, Google Play Music i wielu innych funkcji. Urządzenie jest kompatybilne z Asystentem Google. Obsługa AirPlay 2 zapewnia zgodność z Apple Music i integrację z Apple Home, w tym możliwość sterowania głosowego Siri. Dostępne jest również odtwarzanie muzyki przez Bluetooth.

Mu-so Wood Edition 2

Naim Mu-so Wood Edition może również odtwarzać dźwięk telewizora – podłącza się go wykorzystując HDMI ARC. Niezależnie od tego, czy umieścimy Mu-So pod telewizorem, czy w jakimkolwiek innym miejscu w domu, funkcje kompensacji akustyki pomieszczenia optymalizują brzmienie, zapewniając bogate i naturalne wrażenia dźwiękowe.

Funkcja multiroom umożliwia streaming tego samego utworu z perfekcyjną synchronizacją lub odtwarzanie różnej muzyki w różnych pokojach. Można grupować Mu-So z innymi odtwarzaczami i systemami Naim, dowolnym głośnikiem bezprzewodowym zgodnym z AirPlay 2 lub z komponentami Chromecast za naciśnięciem jednego przycisku.

Mu-so Wood Edition 3

System Mu-so Wood Edition (Light Oak) jest dostępny w autoryzowanych punktach sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 7999 zł. Modele Mu-so 2 generacji, Mu-so Qb 2 generacji i Mu-so for Bentley Special Edition pozostają w ofercie jako opcje dodatkowe lub alternatywne.

System Naim Mu-so Wood Edition
Cena – 7 999 zł
Dystrybucja – FNCE

Brak komentarzy