Audio Solutions Overture – premierowe głośniki z Litwy

0
siena1

KOLUMNY / Audio Solutions Overture – najnowsza linia świetnie brzmiących kolumn jest już do kupienia w naszym kraju.

Audio Solutions to litewski producent głośników znany w Polsce dzięki gdańskiemu dystrybutorowi, firmie Premium Sound. Właśnie wchodzi do sprzedaży nowe seria kolumn Overture. Wywodzi się z linii Euphony, ale jest jeszcze lepsza. Specjalnie zaprojektowana, aby zachowując wygląd klasycznych kolumn głośnikowych, zaoferować zdecydowanie lepszy design, ale przede wszystkim dźwięk. – Mnóstwo energii włożyliśmy w to, aby kolumny z linii Overture, były jak najbliżej brzmieniu naszej topowej linii. Overture, to najlepszy kierunek do najwyższej jakości brzmienia i przyjemność z obcowania z muzyką – podaje producent.

Zupełnie nowym, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest maskownica w linii Overture, a właściwie dwa panele frontowe, jakie otrzymujemy wraz z kolumnami. Jeden z nich jest dostarczany wraz z tkaniną maskującą głośniki. Oba panele są identyczne i możemy je stosować zamiennie, bez wpływu na jakość brzmienia. Nie trzeba już ściągać maskownicy, aby cieszyć się najwyższej jakości brzmieniem.
Sztywna obudowa z MDF o grubości 36mm zapewnia martwą akustycznie konstrukcję.

Test RLS Callisto IV – zjawiskowe małe kolumny polskiego producenta

 

Bas reflex wyprofilowano tak, aby wyeliminować szumy spowodowane przepływem powietrza. Za jakość brzmienia odpowiada też liniowa impedancja zwrotnicy o konstrukcji punkt w punkt; lekkie przetworniki papierowe obsługujące pasmo średnich i niskich tonów, oraz miękka kopułka wysokotonowa, usadowiona w mini tubce aby poprawić czułość w krytycznym zakresie.

O204F-6

Audio Solutions Overture dostępne są w kilku – także jaskrawych – kolorach (fot. Audio Solutions)

W ofercie są kolumny podłogowe w trzech wielkościach, kolumny podstawkowe oraz głośnik centralny.

Jeśli chodzi o wykończenie, to klienci mogą wybierać pomiędzy czterema lakierami na wysoki połysk lub niezwykle nowoczesną, połyskującą texturą, białą lub czarną, dużo bardziej odporną na wszelkie drobne ryski czy zadrapania niż tradycyjne lakiery high gloss. Dostępne są też trzy naturalne forniry dębowe, a także egzotyczne forniry naturalne w wersji na wysoki połysk.

Dystrybucja: Premium Sound

Ceny nowych produktów w wykończeniach standardowych:
Overture O1 (center – 1szt): 3 690 zł
Overture O2 (podstawkowe / para): 4 490 zł
Overture O3 (podłogowe / para): 9 990 zł
Overture O4 (podłogowe / para): 12 590 zł
Overture O5 (podłogowe / para): 14 990 zł

Brak komentarzy