NOWY NAUTILUS W WARSZAWIE

2
Nautilus 7

NOWOŚCI / W stolicy powstało ciekawe miejsce dla miłośników dobrego brzmienia. Swój nowy salon uruchomił Nautilus. Magnesem dla odwiedzających go audiofilów ma być nie tylko nowoczesny wygląd, spora przestrzeń i ciekawe urządzenia do kupienia, ale przede wszystkim dwie sale odsłuchowe o doskonałej akustyce.

Dystrybutor tak znanych i cenionych marek, jak Accuphase, Acrolink, Ayon, Dynaudio czy Avantgarde – oferował dotychczas swój sprzęt w Warszawie w niewielkim sklepie przy ul. Okopowej. Było tam sympatycznie, ale dość ciasno. Dlatego podjęto decyzję o przenosinach.

Dość długo szukano dobrej lokalizacji – blisko centrum, ale też w miejscu nieco kameralnym. Wybrano lokal przy ul. Kolejowej 45. Później ruszyły prace. Dużo uwagi firma poświęciła tym pomieszczeniom w salonie, gdzie można dokonać odsłuchu sprzętu. – W naszym nowym sklepie mamy dwie sale odsłuchowe, w tym jedną przygotowaną także do prezentacji kina domowego. Ważne, że obie są w doskonały sposób przygotowane akustycznie – mówi szef Nautilusa Robert Szklarz. – Adaptacje akustyczne przygotowywali profesjonaliści, użyli do tego celu najlepszych materiałów i rozwiązań, zamontowali skuteczne pułapki basowe i dyfuzory. Cały czas akustyka tych pomieszczeń jest jeszcze dopieszczana, ale efekt jest naprawdę bardzo dobry.

Nautilus zaprasza do nowego salonu na prezentacje najnowszych urządzeń ze swojej oferty. Robert Szklarz szczególnie radzi zwrócić uwagę na lampową elektronikę austriackiej firmy Ayon (na zdjęciu wzmacniacz Triton) , legendarne urządzenia Accuphase, kolumny Lumen White i gramofony Transrotora.
ms

Salon Nautilus
Warszawa, ul. Kolejowa 45

2 komentarze

  1. Marcin pisze:

    Ayon to Austria czy Szwajcaraia?

  2. admin pisze:

    Oczywiście – Austria. Dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawiamy

Post a new comment