Anthem – nowa generacja serii AVM, MRX i MCA

0
Anthem nowe zajawka

NOWOŚCI / Kanadyjska marka Anthem wprowadza odświeżone wersje swoich znanych i popularnych produktów. W sprzedaży pojawią się nowe serie AVM, MRX czy MCA. Nowe procesory, amplitunery i wzmacniacze to nie tylko zmiana designu, ale przede wszystkim udoskonalone wnętrze i najwyższej jakości komponenty – wszystko po to, by zapewnić jak najlepszy dźwięk w dowolnej konfiguracji. 

Mnogość opcji, współpracujących aplikacji oraz łatwość sterowania to dopiero początek przygody z urządzeniami Anthem! A ciągłe udoskonalanie i poszerzanie dostępnych opcji zapewnia, że jest to doskonała inwestycja w brzmienie na wiele lat. Anthem, jako spadkobierca słynnej marki Sonic Frontiers, dba także o to, by ich sprzęt sprawdzał się nie tylko w konie domowym, ale doskonale brzmiał także w odsłuchu stereo. 

Co nowego w seriach AVM/MRX?

Całkowicie nowy wygląd! Teraz wszystkie najnowsze serie Anthem (zaczynając od STR) posiadają ujednolicony design. Chodzi o to, aby zestaw nie tylko dobrze brzmiał, ale również dopełniał wygląd całego pomieszczenia.
Sieciowy dedykowany interfejs Anthem ułatwia konfigurację sprzętu. Dostęp do niego możliwy jest ze smartfona, tabletu lub laptopa, ale też za pośrednictwem ulubionej przeglądarki internetowej.

Anthem nowe 1

Aż do czterech niezależnych wyjść (w wybranych modelach) ARC Genesis pozwala na indywidualną korektę wielu subwooferów pod kątem odpowiedzi częstotliwościowej i wyrównania czasowego.
Ulepszony kanał zwrotny audio umożliwia przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z telewizora do Anthem AVM / MRX za pomocą jednego kabla. Najnowsze wersje oprogramowania oraz wspierających platform.

Anthem nowe 2

Seria AVM – dwa procesory, które między innymi wspierają platformy streamingowe: Apple AirPlay i AirPlay 2, Chromecast, Bluetooth, Spotify Connect (wkrótce!) i Roon (wkrótce!). Kodeki audio zostały zaktualizowane do najnowszej wersji DTS: X Pro. Sieciowy dedykowany interfejs Anthem ułatwia konfigurację – dostępny za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa za pośrednictwem ulubionej przeglądarki internetowej.

Test dzielonego wzmacniacza Anthem STR

Modele MRX posiadają nową platformę elektroniczną: do 15.4 kanałów, HDMI 2.0b HDCP 2.2: oprogramowanie z możliwością aktualizacji do HDMI 2.1 (8K). Aż do czterech niezależnych wyjść (w wybranych modelach) ARC Genesis pozwala na indywidualną korektę wielu subwooferów pod kątem odpowiedzi częstotliwościowej i wyrównania czasowego. Ulepszony kanał zwrotny audio umożliwia przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z telewizora za pomocą jednego kabla HDMI.

Nowy Anthem z systemem korekcji akustyki

Wzmacniacze serii MCA równoważą złożoną dynamikę najbardziej wymagających współczesnych multimediów wielokanałowych z rzadką finezją wymaganą do zaspokojenia audiofilskich potrzeb. Zapewniają moc w wymagających obciążeniach o niskiej impedancji, niezawodność i estetykę, która pasuje do eleganckich przedwzmacniaczy / amplitunerów AVM 90 i AVM 70.

Anthem nowe 3

Oczywiście wszystkie modele współpracują z Systemem Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC Genesis, czyli najnowszej wersji oprogramowania, która udoskonalona na podstawie wielu lat badań daje jeszcze lepsze wyniki niż dotychczas.

Anthem AVM, MRX i MCA  – wzmacniacze i procesory
Ceny:
AVM-90 – 32 899zł / szt.
AVM-70 – 18 499zł / szt.
MRX-1140 – 19 799zł / szt.
MRX-740 – 14 199zł / szt.
MRX-540 – 8 999zł / szt.
MCA-525 v.2 – 16 899zł / szt.
MCA-325 v.2 – 12 199zł / szt.
MCA-225 v.2 – 9 499zł / szt.
Dystybucja – Polpak

 

Brak komentarzy