TCI CABLES – NOWE PRZEWODY AUDIO NA POLSKIM RYNKU

0
TCI zajawka

NOWOŚCI / Na polskim rynku pojawiły się nowe kable. Trimex rozpoczął dystrybucję brytyjskich przewodów TCI Cables (True Colours Industries). W ofercie jest cała gama drutów wykonanych z miedzi i miedzi posrebrzanej. Co bardzo ważne – są rozsądnie wycenione i bardzo dobrze wykonane. Na przykład startowe interkonekty kosztują mniej niż 100 złotych. 

To dość istotna informacja w czasach, kiedy ceny przewodów w nieuzasadniony sposób szybują niebotycznie w górę stając się często jedynie elementem marketingu. A pozycjonowanie produktu tylko jego wysoką ceną nie jest chyba najlepszym pomysłem. 

Przewody TCI są produkowane od 25 lat, pierwszy interkonekt Cobra został zaprojektowany w 1993 roku. O tym, że to udany produkt świadczy fakt, że jest wytwarzany i sprzedawany do dziś. Udoskonalany przez lata jest nadal uważany przez wielu miłośników dobrego brzmienia za łączówkę jakości wzorcowej. W najdroższej wersji metrowy odcinek kosztuje mniej niż 2 tysiące złotych.

TCI glosnikowy

TCI produkuje niemal wszystkie rodzaje przewodów potrzebnych we współczesnych systemach audio: interkonekty, głośnikowce, kable subwooferowe, kable cyfrowe (optyczne i koaksjalne), HDMI i kable prądowe. Sprzedawane są w standardowych długościach, ale można zamówić też inne, pasujące do własnego systemu. W ofercie są też listwy zasilające.

W swoich konstrukcjach TCI Cables stosuje zarówno wysokiej jakości przewodniki z czystej miedzi i miedzi posrebrzanej oraz specjalnie do nich zaprojektowane, wysokiej jakości wtyki. Zamówić można także nietypowe zakończenia, co pozwoli na zrealizowanie niemal każdego możliwego połączenia.

TCI optic

TCI wykorzystuje w swoich kablach technologię Aerospace zapewniającą nie tylko doskonały dźwięk, ale także spójne, długoterminowe działanie. Oznacza to, że kabel będzie brzmiał równie dobrze za 20 lat, jak w dniu zakupu. Poza tym wszystkie kable objęte są 3-letnią gwarancją. Więcej informacji o przewodach TCI Cables i ich cennik na stronie internetowej.

Przewody TCI Cables
Dystrybucja – Trimex

Brak komentarzy