Grzech Piotrowski w Ministerstwie Dźwięku opowie o nowych nagraniach

0
Grzech zajawka

SPOTKANIE / Ministerstwo Dźwięku kontynuuje cykl swoich ciekawych spotkań z muzyką. Tym razem zaprasza na sobotę (18 maja) na wieczór ze świetnym polskim saksofonistą Grzechem Piotrowskim, który będzie opowiadał o swojej najnowszej płycie “WE”.

Polski dystrybutor sprzętu DNA Audio (dawniej Trimex), prowadzący w Warszawie sklep Ministerstwo Dźwięku, od kilku lat zajmuje się także promocją muzyki. Na pewno miłośnicy dobrego grania pamiętają słynne występy Władysława Komendarka na Audio Video Show. Na tym jednak nie poprzestano.

Od kilku lat firma zajęła się także tym, co w tym hobby najważniejsze i stała się wydawcą płyt. Na koncie ma już sześć albumów. A właśnie szykuje się kolejna premiera. Chodzi i płytę “We – Concert for Peace” polskiego saksofonisty Grzecha Piotrowskiego.

Grzech 2

 

Zanim jednak album ukaże się rynku, będzie okazja do spotkania się z artystą, porozmawiania o jego muzyce i otrzymania autografu na jego wcześniejszych produkcjach.

W nagraniach nowego albumu biorą udział muzycy z całego świata, dlatego spodziewać możemy się dużej dawki klimatów etnicznych, wokali i języków orientalnych, bogatej warstwy instrumentalnej, a także dużych orkiestrowych składów. Na spotkaniu będzie można posłuchać kilka nagrań w postaci plików studyjnych, które stanowić będą niejako przedsmak powstającego albumu.

Grzech 1

Wierzymy, że event ten stanowić będzie dogodną okazję do rozmów z artystą, odsłuchów, zdobycia autografu na niedawno wydanej płycie Grzech Piotrowski „The Best Of”, a także spędzenia czasu w gronie fanów artysty, melomanów i audiofili, którym bliskie są jazzowo-etniczne klimaty z twórczości Grzecha Piotrowskiego i World Orchestry – mówi Adam Nowak z Ministerstwa Dźwięku. 

Spotkanie z Grzechem Piotrowskim
Ministerstwo Dźwięku, Warszawa, al. Krakowska 223
Sobota, 18 maja, godz. 18

Brak komentarzy