Revival Audio Atalante 4 – prezentacja w Kielcach. Ciekawe systemy

0
revival-audio-atalante-4-dna-audio-11

PREZENTACJA / Nowych francuskich kolumn Revival Audio Atalante 4 będzie można posłuchać w Kielcach. Ich prezentacja odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, w salonie audio Studio 110Hz.

Miłośnicy dobrego brzmienia będą mogli posłuchać świeżutkiej nowości z Francji. Kolumny Revival Audio Atalante 4 zagrają z ciekawą elektroniką. Będzie można ich posłuchać zarówno z amplifikacją lampową, jak i tranzystorową.

wydarzenie atalante 4A

Revival Audio Atalante 4 – brakujący element

Revival Audio Atalante 4 pojawiły się na rynku na początku 2024 roku. Po bardzo udanym debiucie kolumn Atalante 5 oraz Atalante 3 firma wprowadziła nowy model. Oferta ta wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu klientów na doskonale brzmiące zestawy głośnikowe, jednakże w mniejszej niż Atalante 5 obudowie. Revival Audio Atalante 4 to kolumny o bardziej klasycznym wyglądzie, zachowujące brzmieniowy charakter serii.

Revival Audio Atalante 4 to wolnostojący model 3-drożny, wyposażony w 28-milimetrowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką oraz wbudowaną opatentowaną technologią Revival Audio ARID (Anti Reflection Inner Dome), która może absorbować do 95 proc. rezonansów w komorze. Tony średnie odtwarza pierwszy w branży głośnik średniotonowy 5-calowy z konstrukcją BSC (Basalt Sandwich Construction) z membraną z dodatku bazaltu. Współpracuje on z dwoma 7-calowymi głośnikami niskotonowymi o podobnej budowie.

Revival-Atalante-4-1

Firma szczyci się też swoją zwrotnicą zamontowaną w nowym modelu, która była przez lata dostrajana na ucho. Zbudowano ją z komponentów najwyższej jakości, a do okablowania wewnętrznego użyto znanych i cenionych przewodów Van den Hul Skyline Hybrid.

Revival Audio Atalante 4 – ciekawe systemy

Dystrybutor francuskich kolumn – firma DNA • AUDIO – zaprasza na ich prezentację do Kielc, do sklepu audio Studio 110Hz (Aleja Legionów 3/5) w najbliższą sobotę, 20 kwietna na godz. 11.

zajawka-OK-1000x600

Głośniki Revival Audio Atalante 4 zagrają w ciekawych konfiguracjach. Jako źródło zagra odtwarzacz CD Lyngdorf CD-2 oraz streamer tej samej firmy, wbudowany we wzmacniacz. Kolumn będzie można posłuchać z lampami i tranzystorami. W roli tego ostatniego usłyszymy Lyngdorfa TDAI-3400. Wzmacniacze lampowe to pochodzące z Francji urządzenia Pier Audio: MS-88 SE, MS 300B PP, PA-8000 SE oraz MS-8000 SE.

Oczywiście takie spotkanie to również okazja do poznania innych miłośników dobrego brzmienia, a przede wszystkim do posłuchania ciekawej muzyki i być może odkrycia czegoś nowego dla siebie. A to w naszym hobby najważniejsze,

Revival Audio Atalante 4 – prezentacja kolumn głośnikowych
Sobota, 20 kwietnia 2024, od godz. 11
Salon audio Studio 110Hz, Kielce, Aleja Legionów 3/5
Dystrybucja – DNA • AUDIO

Brak komentarzy