Premierowe kable od Taga Harmony

0
Kable Taga zajawka

NOWOŚCI / INTERKONEKT I KABLE GŁOŚNIKOWE TAGA HARMONY / Taga Harmony ciągle poszerza ofertę. Po nowych kolumnach polskiej firmy przyszła pora na okablowanie. Do sprzedaży trafiły głośnikowce z linii Platinum i Azure oraz interkonekt RCA Azure. Kable głośnikowe można kupować na metry bądź zakonfekcjonowane we wtyki bananowe. Do tego firma oferuje fajne gadżety do kabli. A to jeszcze nie koniec – na jesieni pojawią się zupełnie nowe urządzenia.

Kable głośnikowe z linii Platinum przeznaczone są do użytku w systemach hi-fi klasy średniej i wyższej. – Pleciona konstrukcja nie posiada jednolitej powierzchni czy dającego się rozpoznać środka, dzięki czemu zredukowano do minimum przesunięcie fazowe związane z częstotliwością. Sygnały różnej częstotliwości są przekazywane innymi ścieżkami, więc wewnętrzne zakłócenia są maksymalnie zniwelowane, pozwala to również ograniczyć straty w zakresie wysokich częstotliwości – podaje producent.

Modele dostępne są w dwóch wersjach: 16-żyłowa (Platinum-18-16C) i 8-żyłowa (Platinum-18-8C). Każda żyła posiada plecioną budowę i jest wykonana z wysokiej czystości 99.99% miedzi. Izolator to tworzywo HDPE – dielektryczna izolacja z wysokiej gęstości polietylenu, o niskiej pojemności i minimalnych stratach. Dźwięk jest transparentny i naturalny w wysokim i średnim paśmie, konstrukcja zapewnia także dynamiczny i obszerny bas. Dostępne są w wersji na metry (z rolki) oraz jako gotowe odcineki zakończone wtykami bananowymi z mosiądzu berylowego.

Kable Taga 2

Najnowsza linia Azure jest zaprojektowana do użytku w domowych systemach hi-fi. Posiada wielofunkcyjną, skręcaną i parzystą geometrię, jest wykonana z wysokiej czystości 99.99% miedzi. Posiada wysokiej gęstości polietylenową dielektryczną izolację HDPE (nisko-stratna i nisko-pojemnościowa), by zapewnić doskonały dźwięk w całym zakresie audio.
Kabel jest dostępny w wielu wariantach: od 2-żyłowych w różnych wielkościach do wersji BI-WIRE (Azure-12/14 BI-WIRE, Azure-12-2C, Azure-14-2C). Kable dostępne są w wersji na metry (z rolki) oraz jako gotowy odcinek zakończony wtykami typu Deltron

Taga Harmony do kabli sprzedawanych z gotowymi okuciami dołącza miłe gadżety: regulowane opaski do spinania przewodów i torbę do ich transportu.

Nowością jest też kabel RCA Azure TRI-100-1M. Specjalna konstrukcja oraz najwyższej jakości materiały (miedź beztlenowa w klasie czystości 4N 99,99% OFC pokryta dielektryczna izolacją HDPE o niskiej pojemności i indukcyjności) sprawiają, że okablowanie Azure RCA jest wysokiej wydajności i nie zakłóca przepływu sygnału w żadnym zakresie częstotliwości audio. Dźwięk jest transparentny i naturalny oraz mocny w całym zakresie. Pin i wtyki pozłacane mosiężne, obudowę wtyczki wykonano z chromowanego mosiądzu. Również te kable sprzedawane są w torbie i z opaskami.

Czytaj także:

Wigg Art Arvil – test kolumn. Bas i wyrazistość

QED Ruby Anniversary Evolution – test kabli głośnikowych

—————————————————————————————————————

Kable głośnikowe i interkonekt Taga Harmony Platinum i Azure
Dystrybucja: Polpak

Ceny i więcej informacji na stronie producenta

 

Brak komentarzy