TAGA Harmony – nowe produkty instalacyjne

0
image

NOWOŚCI /  TAGA Harmony wprowadziła do oferty kilka nowych produktów. Są to głównie produkty instalacyjne, ale równie do zastosowań audio. Takim jest nowy kabel głośnikowy z miedzi beztlenowej. Poza tym możemy zamówić nowe głośniki sufitowe oraz wtyczki i złącza.

Nowy kabel głośnikowy TAGA Harmony oznaczony jest symbolem TCC-14B. Dwa wielożyłowe przewodniki wykonano z miedzi beztlenowej o czystości 3N. Izolacja dielektryczna wykonana jest z PVC o niskiej pojemności, zapewniając doskonałe połączenie i dźwięk w systemie audio.

image (2)

TAGA Harmony oferuje wybór wysokiej jakości kabli głośnikowych przeznaczonych do różnych systemów hi-fi i kina domowego oraz niestandardowych instalacji. Nowy kabel TCC-14B sprzedawany jest na metry.

W sprzedaży pojawiła się też nowa seria instalacyjnych głośników sufitowych o nazwie TAGA Harmony TCW, która “dostarcza najlepszą jakość dźwięku w zaskakująco umiarkowanej cenie”. Składają się na nią na razie dwa modele: TAGA Harmony TCW-390R TAGA Harmony TCW-290R.

Głośniki z serii wykorzystują bardzo sztywne i mocne polimerowe obudowy tworzone metodą wtryskową, dzięki czemu zniekształcenia, wibracje i rezonanse są zminimalizowane. Ponadto specjalistyczne zaciski ułatwiają bardzo prosty i bezpieczny montaż. Super niski profil ramki magnetycznie montowanej maskownicy sprawiają, że głośnik jest praktycznie niewidoczny po instalacji.

image (1)

Wszystkie głośniki z nowej serii TAGA Harmony TCW są przeznaczone do stosowania w systemach audio i kina domowego jak również nadają się do aplikacji komercyjnych.

TAGA Harmony TCW  – funkcje:
• Obudowa TIMPC – TAGA Injection-Molded Polymer Chassis wykonana z bardzo sztywnego i mocnego polimeru formowanego metodą ciśnieniową, mini   malizuje zniekształcenia, wibracje i niepożądane rezonanse.
• TEI – TAGA Easy Install posiada zatrzaski (zaciski) montażowe, dzięki którym montaż głośnika jest bardzo prosty, a jednocześnie zapewnia stabilną i bezpieczną w użytkowaniu instalację. Zatrzaski w wyraźnym niebieskim kolorze, aby ułatwić montaż w ciemnych miejscach. Dodatkowa powłoka gumowa i obudowa o strukturze plastra miodu usztywnia obudowę i polepsza jakość dźwięku.
• TSLB – TAGA Super Low-profile Bezel maskownica o super cienkiej i niskoprofilowej ramce.
• TEC – TAGA Easy Connection : wybrane modele wykorzystują te same high-endowe bananowe terminale (gniazda) jak nasza seria głośników kina domo   wego klasy premium. Współpracują z kablami głośnikowymi do 10AWG i większością popularnych typów konektorów (bananowych lub pinowych).
• UCHWYT OBROTOWY – możliwość ręcznego obrócenia przetwornika (o kilka stopni) pozwala ukierunkować strumień wysokich częstotliwości w celu    zoptymalizowania rozprzestrzenienia dźwięku w pomieszczeniu.
• Wysoka efektywność.
• Wysoka impedancja 8 omów.

Ofertę produktów instalacyjnych uzupełnia nowa tyczka Schuko / Złącze IEC-C7- ETPC-SP / ETPC-C7-C

TAGA Harmony TCC-14B – kabel głośnikowy
TAGA Harmony TCW-390R TAGA Harmony TCW-290R – głośniki sufitowe
Złącze IEC-C7- ETPC-SP / ETPC-C7-C
Dystrybucja – Polpak

Brak komentarzy