HiFiMAN Deva Wired – nowa, przewodowa wersja słuchawek

0
deva zajawka

NOWOŚCI / HiFiMAN – uznany producent słuchawek – wprowadził właśnie nową wersję swojego modelu Deva. To przewodowa wersja o nazwie HiFiMAN Deva Wired. W tej wersji dostajemy sprawdzoną jakość modelu Deva, w której, dzięki zbalansowanemu podłączeniu słuchawek w technologii TRRS, udaje się jeszcze bardziej rozbudować detaliczność brzmienia.  

Deva to audiofilskie słuchawki planarne z odbiornikiem Bluetooth Bluemini i przetwornikiem USB. Połączenie bez wykorzystania kabli jest możliwe dzięki specjalnemu adapterowi Bluemini, który jest w istocie nakładką na jeden z nauszników i jest wyposażony w tradycyjną wtyczkę 3,5 mm. Dzięki odbiornikowi Bluemini słuchawki łączą się przy pomocy modułu Bluetooth z dowolnym urządzeniem nadawczym. Wysoka jakość dźwięku oraz minimalizacja opóźnień są możliwe dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych i najpopularniejszych kodeków Qualcomm aptX HD oraz LDAC. Moduł jest także wzmacniaczem i DAC.

deva 1

Teraz HiFiMAN – jeden z najbardziej znanych na świecie producentów słuchawek magnetostatycznych – wprowadza nową, przewodową wersję modelu Deva. Otrzymujemy sprawdzoną jakość modelu Deva, w której, dzięki zbalansowanemu podłączeniu słuchawek w technologii TRRS, udaje się jeszcze bardziej rozbudować detaliczność brzmienia. Producent podaje, że taka konstrukcja zapewnia wysoką dynamikę dźwięku, szczegółowość i bezkonkurencyjną przestrzenność, co docenią audiofile na całym świecie.

Brzmienie w słuchawkach planarnych Deva Wired jest łagodne, muzykalne i zrównoważone. Większa szczegółowość ubogaca odbiór muzyki, ale nie absorbuje całkowicie naszej uwagi. Ergonomiczny kształt i niska waga dodatkowo zachęcają do długotrwałych odsłuchów. Słuchawki Deva w wersji przewodowej pasywnej można podłączyć za pomocą kabla do dowolnego urządzenia, które posiada wyjście słuchawkowe 3,5mm mini jack lub 6,3mm jack (w zestawie adapter).

deva 3

HIFIMAN Electronics powstał w 2007 roku i przez kolejne lata budował swoją pozycję jako jednego z najbardziej uznanych na świecie producentów audiofilskich słuchawek planarnych, słuchawek przenośnych i pionier przenośnych odtwarzaczy plików w klasie hi-end. Za marką HiFiMAN stoi dr Fang Bian – Chińczyk, doktor nanotechnologii, którą ukończył na uniwersytecie w Nowym Jorku. Swoją karierę rozpoczynał projektując w Stanach Zjednoczonych i produkując już w Chinach przenośne odtwarzacze klasy hi-res, które były inspirowane Walkmanem Sony.   

HiFiMAN Deva Wired – słuchawki przewodowe
Cena – 1195 zł
Dystrybucja – Rafko

Specyfikacja HiFiMAN Deva Wired:
    • przetworniki: magnetoelektryczne, planarne
    • pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
    • czułość: 93,5 dB
    • impedancja: 18?
    • kabel o długości 195 cm, wtyczka 3,5 mm + adapter 6,3 mm
    • masa: 360 g

Brak komentarzy