Słuchawkowy szczyt

0
hi fi man

HiFiMAN / Nowe słuchawki HiFiMAN HE-1000 są już do kupienia w Polsce. To referencyjny model specjalisty od nauszników.

HiFiMAN informuje, że są to jedne z najlepszych słuchawek dostępnych na rynku. Badania i prace nad technologiami użytymi do ich budowy trwały 7 lat. Co takiego mają HE-1000?

Do ich produkcji wykorzystano najcieńszą słuchawkową membranę na świecie. Ultraprecyzyjnie wykonana membrana ma grubość jednego nanometra, czyli 0.000001 mm – jednej milionowej milimetra. Masa takiego przetwornika jest praktycznie zerowa. Precyzyjna technologia gwarantuje niespotykane w innych słuchawkach szerokie pasmo przenoszenia oraz niezwykłą energię brzmienia.

Zastosowano też asymetryczną strukturę przetworników, która redukuje wielkość wewnętrznej siatki magnetycznej blokującej swobodny przepływ dźwięku z membrany. W połączeniu z “Windows Shade” – opatentowanym systemem maskownic tłumiących zewnętrzne odbicia dźwięku – całość gwarantuje bardziej zogniskowane źródła dźwięku, które skutkuje brzmieniem przywodzącym na myśl granie muzyki na żywo.

HI FI nowe

Wykonanie i wykończenie naprawdę godne najlepszych (fot. HiFiMan)

HE 1000 są znakomicie wykończone. To ręcznie wykonana w pełni otwarta konstrukcja z maksymalnie rozszerzonymi prześwitami w maskownicach wykonanych z polerowanego metalu. Giętki w pełni regulowany pałąk i perforowany pasek z cielęcej skóry w kształcie łuku gwarantują najwyższy poziom komfortu i wytrzymałości. Korzystając z asymetrycznych, perforowanych nausznic wykonanych z najwyższej jakości hybrydowego materiału łączącego welur z naturalną skórą, w HE-1000 można spędzać długie godziny bez śladu zmęczenia. Jak zapewnia producent, ich dźwięk jest niesamowicie klarowny i przestrzenny, a jednocześnie nasycony barwami, szybki i dynamiczny. Flagowe HiFiMAN-y kosztują 13 595 zł.

Dystrybucja: Rafko

Brak komentarzy