Einstein już w Polsce

0
einstein nowy

NOWA MARKA / Einstein – niemiecki producent audio ma w Polsce dystrybutora. Sprzedażą tego sprzętu zajmuje się firma RCM.

Einstein Audio Components została założona przez Volkera Bohlmeiera w 1988 roku. To człowiek, który kocha muzykę. – Ktokolwiek, kto ceni sobie wysoki standard życia, naturalnie przyciągany jest do muzyki, jako integralnej części istnienia ludzkiego. Gwarantuje ona chwilę ucieczki od codzienności – mówi szef firmy.Jest kolekcjonerem gitar i sam gra, uwielbia chodzić na koncert. I to właśnie doświadczenie z wykonywaniem, odsłuchiwaniem i doświadczaniem muzyki na żywo pozwalają mu tworzyć niepowtarzalne urządzenia, których sam widok powoduje zachwyt w świecie audio. Towarzyszący mu zespół niebywale utalentowanych rzemieślników pozwala wcielić każdą wizję w życie.

Einstein The Silver Bullet OTL

Einstein The Silver Bullet OTL (fot. Einstein)

Trzon ofert Einsteina to amplifikacja, głównie lampowa, choć są też urządzenia hybrydowe i w pełni tranzystorowe, jak najnowszy wzmacniacz The Tune. Niemiecki producent oferuje preampy gramofonowe i liniowe, końcówki mocy i integry, ale to nie wszystko.

Einstein ma też w swoim katalogu  wkładkę gramofonową MC The Pick Up (18 480 zł) produkowaną dla Niemców według specjalnej specyfikacji przez Ortofona, kable (interkonekt The Flash w cenie od 6 300 zł i głośnikowy The Thunder – od 10 500) oraz listwa zasilająca z zabezpieczeniami, filtracją i kontrolą fazy The Octopus za 8 350 zł.

Dystrybucja: RCM

Przykładowe ceny:
– EINSTEIN The Tune – wzmacniacz zintegrowany – 27 300 zł
– EINSTEIN The Little Big Phono – przedwzmacniacz gramofonowy 12 180 zł
– EINSTEIN The Amp Ult. Phono – symetryczny wzmacniacz zintegrowany Circotron Hybrid z pakietem do Little Big Phono – 73 500 zł
– EINSTEIN The Silver Bullet OTL – symetryczne monobloki lampowe OTL – 168 000 zł

Brak komentarzy