Anthem, Martin Logan, Paradigm i XLO na Audio Video Show 2018

0
Martin-Logan-i-Paradigm-na-AVS-2018-3

AUDIO VIDEO SHOW / MARTIN LOGAN / PARADIGM / ANTHEM / Nowe kolumny z Kanady, zaawansowane wzmacniacz i znakomite, ale rzadko – niestety – wybierane przez audiofilów kolumny elektrostatyczne zaprezentuje Polpak w hotelu Sobieski.

Dystrybutor zaprasza do posłuchania najnowszych kolumn podłogowych Paradigm Premier 800F! Seria Premier marki Paradigm to doświadczenie dźwiękowe niepodobne do niczego innego w swojej klasie. Zaprojektowane i wykonane od A do Z w nowoczesnej fabryce w Kanadzie. Nowości marki Paradigm to nie tylko seria Premier, która zaprezentowana zostanie w całości podczas tegorocznego Audio Video Show. Zagra również seria Monitor SE, czyli nowa, specjalna edycja popularnych kolumn.

Martin Logan i Paradigm na AVS 2018 1

Wizytówką marki Paradigm pozostaje jedna z najgłośniejszych premier ostatnich lat – topowa seria Persona. Kolumny z tej linii będzie można obejrzeć na wystawie. Nie zabraknie też czegoś dla miłośników mocnych basów! W ofercie znalazły się nowe subwoofery Defiance – jest ich aż sześć pogrupowanych w dwóch seriach: X oraz V.

Martin Logan i Paradigm na AVS 2018 2

W sali Polpaku zagoszczą też kolumny elektrostatyczne Martin Logan czyli rewolucyjne połączenie designu i inżynierii oraz najnowsza linia subwooferów: Dynamo. Subwoofery Dynamo reprezentują najbardziej zaawansowane, wysokowydajne systemy, jakie kiedykolwiek wprowadzono na rynek!
Można będzie również przekonać się, jak fantastycznie grają tradycyjne kolumny Martin Logan Motion 60XT. XT oznacza “ekstremalny” i nie bez powodu. Kolumny Motion 60XT grają głośniej, głębiej i z niezachwianą dokładnością.

Martin Logan i Paradigm na AVS 2018 3

Prezentowane kolumny napędzać będzie elektronika marki Anthem, w tym topowe wzmacniacze z serii STR. Anthem już od dziesięcioleci zajmuje się produkcją wielokrotnie nagradzanych komponentów audio-wideo klasy hi-end. Od lat nie tracą na popularności amplitunery MRX, a nowe, stereofoniczne wzmacniacze z serii STR zaopatrzone są w zaawansowany, autorski system korekcji akustyki. To wszystko wymaga perfekcyjnego okablowania, a o to zadba legendarna marka XLO z USA.

Anthem, Martin Logan, Paradigm, XLO na Audio Video Show 2018
Hotel Radisson Blu Sobieski. sala Belweder II, parter

Brak komentarzy