TRIANGLE AIO TWIN – system all-in-one z głośnikami

0
Triangle Twin Activ zajawka

NOWOŚCI / TRIANGLE AIO TWIN /  Francuska firma wprowadziła na rynek bardzo ciekawe urządzenie. To kompletny system all-in-one ze streamingiem w postaci … podstawkowych kolumn głośnikowych. W skład systemu wchodzi m.in.: wzmacniacz klasy D, Bluetooth, Wi-Fi, przesyłanie strumieniowe High-Res AIO Multiroom czy przedwzmacniacz gramofonowy.

Głośniki obsługują bezprzewodową technologię Bluetooth 5.0 z aptX, co umożliwia łatwe przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych. Dzięki adapterowi WiFi i za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Triangle AIO (kompatybilnej z systemem iOS i Androidem), możliwe jest przesyłanie utworów w wysokiej rozdzielczości (24 bity/192 kHz).

Aplikacja Triangle AIO zapewnia dostęp do domowej biblioteki muzycznej znajdującej się na serwerze w sieci i umożliwia przesyłanie strumieniowe z popularnych serwisów streamingowych (Tidal, Deezer, Spotify, Qobuz, Napster) do głośników AIO TWIN. Aplikacja TuneIn umożliwia dostęp do wszystkich internetowych stacji radiowych na całym świecie.

Triangle Twin Activ 3

Wszystkie domowe urządzenia TRIANGLE AIO można skonfigurować w sieci jako multiroom i monitorować za pomocą technologii Linkplay, m.in.: kontrolować przesyłanie strumieniowe w każdym pomieszczeniu, regulować natężenie dźwięku czy parować ze sobą głośniki tak, by wszystkie grały to samo.

AIO TWIN wyposażone są w 1-calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką i systemem magnesów neodymowych, oraz 13-centymetrowy przetwornik z wklęsłą papierową membraną. Głośniki zasilane są 50-watowym wzmacniaczem pracującym w klasie D

Triangle Twin Activ 2

AIO TWIN posiadają wejście Phono MM, kompatybilne z większością gramofonów dostępnych na rynku, jak również umożliwiają podłączenie subwoofera, telewizora z płaskim ekranem czy innych źródeł dźwięku za pomocą Bluetooth, kabla optycznego lub analogowego.

Triangle Twin Activ 1

Kolumny dostępne są w różnych wersjach wykończeń – neutralnych, kolorowych i tradycyjnych, takich jak: Abyss Blue, Linen Grey, Graphite Black, Frosted White i Brown Maple. Maskownice AIO TWIN wykonane są z tkaniny przezroczystej akustycznie. Przy produkcji maskownic Triangle od kilku lat współpracuje z marką tekstylną Gabriel Bond. Aluminiowe nóżki głośników zapewniają głośnikom stabilność, a gumowe podkładki wspomagają izolację drgań.

Triangle AIO TWIN system all – in – one z głośnikami podstawkowymi
Cena – 3575 zł
Dystrybucja – Rafko

Specyfikacja techniczna:
Budowa: Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Formaty z USB i Ethernet: AAC, APE, Apple Lossless, FLAC, MP3, WAV, AAC-LC, HE-AAC, HE-AAC v2, CBR/VBR
Klasa wzmacniacza: D
Pasmo przenoszenia: 56 – 22.000Hz
Wi-Fi: TAK
Bluetooth z aptX: TAK
Dedykowana aplikacja: Android, iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)
Oficjalna aplikacja: TRIANGLE AIO
Radio internetowe: TAK
Złącze słuchawkowe: 3.5mm mini jack
Wejście Ethernet/LAN: TAK
Wyjście subwooferowe: TAK – pojedyncze
Łączność subwoofera: Przewodowy
Regulacja głośności: TAK
Wspierane serwisy streamingowe: Tidal, Deezer, Spotify, Qobuz, Napster
Dekoder DAC: 24 bit/192 kHz
USB: USB 2.0
Bluetooth: Bluetooth 5.0, aptX, aptX HD, aptX LL, SBC, AAC
Wejścia audio: Wi-Fi, RCA / Phono, Mini-Jack 3.5mm, S/PDIF Optical, Bluetooth
Wymiary: Wysokość: 30.37cm, Szerokość: 16.5cm, Głębokość: 23.49cm
Waga: 10.34 kg – 2 szt.

 

Brak komentarzy