Przetworniki KODA dostępne dla entuzjastów DIY

0
KODA zajawka

NOWOŚCI / Znana z produkcji niedrogich kolumn KODA wprowadza do oferty przetworniki elektroakustyczne. To seria głośników do wykorzystania przez entuzjastów DIY oraz na rynek profesjonalny.

Kolumny głośnikowe KODA są często przedmiotem amatorskich jak również profesjonalnych „badań” i eksperymentów, nierzadko są też tuningowane. To jest właśnie piękne w audio, że zawsze można coś zmienić i ulepszyć, zarówno wizualnie jak i dźwiękowo.

Firma dostarczała swoje przetworniki do profesjonalnej produkcji dla różnych marek audio, ale dotychczas miłośnicy DIY nie mieli możliwości wykorzystania ich w swoich konstrukcjach. To się teraz zmienia. Hobbyści z Europy otrzymują możliwość nabycia przetworników marki KODA, które pozwolą zbudować lub zmodyfikować różnego rodzaju kolumny głośnikowe czy subwoofery.

KODA zaprasza do sprawdzenia swojej oferty DIY jak również do zamówień przez sieć dystrybutorów i dealerów. Oferta skierowana jest również do producentów zajmujących się budową zespołów głośnikowych. Więcej informacji można znaleźć TU

Marka KODA powstała w latach 90., jej właścicielem była amerykańska korporacja GoldSky Inc. Polska rodzinna firma Polpak Poland początkowo prowadziła dystrybucje ich produktów, później nabyła prawa do marki. Kolumny tej firmy cieszyły się zawsze bardzo dobrą opinią, bo za naprawdę niewygórowaną cenę oferowały bardzo dobre brzmienie.

Dystrybucja: Polpak

Brak komentarzy