Nowe słuchawki od MEE Audio. M7 Pro już w Polsce

0
MEE Audio M7 Pro zajawka

NOWOŚCI /MEE Audio wprowadza w Polsce do sprzedaży nowy model słuchawek. M7 Pro to słuchawki douszne, które powstały we współpracy z muzykami. Nadają się zarówno na scenę jak i do codziennego słuchania muzyki. Ich dystrybutor, firma Rafko, wyceniła je na 699 zł.

M7 Pro to słuchawki, które są rozwinięciem wcześniejszych, znanych na całym świecie słynnych M6 Pro. Według dystrybutora oferują profesjonalny, ale muzykalny dźwięk połączony z maksymalną praktycznością. Warto przypomnieć, że M6 Pro w ciągu dwóch ostatnich lat sprzedają się w niemal 100 000 sztuk rocznie, co jest absolutnym rekordem w kategorii profesjonalnych słuchawek dousznych.

Słuchawki MEE Audio M7 Pro powstały we współpracy z muzykami, którzy sporo czasu spędzają na scenie i na trasach koncertowych, potrzebują więc profesjonalnego odsłuchu scenicznego (perfekcyjnie zbudowanego i równie dobrze brzmiącego) sprawdzającego się także poza sceną. Początkowo stworzono je głównie z myślą o perkusistach i basistach, dlatego zastosowano w nich dwa przetworniki: klasyczny dynamiczny do reprodukcji niskich tonów oraz zbalansowany armaturowy (słynący z dokładnego i szybkiego dźwięku) do reprodukcji wysokich i średnich tonów.

MEE Audio M7 Pro 2

Nowe słuchawki sprzedawane są z dwoma kablami – jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). Mają modułową budowę z odpinanymi kablami zakończonymi złączem MMCX (zamienne kable dostępne od ręki, także od innych producentów).

MEE Audio M7 Pro charakteryzują się sportowym sposobem mocowania końcówek – prowadzenie kabla i instalacja słuchawki na uchu przejęta jest z linii słuchawek dedykowanych do sportów wyczynowych. Sama słuchawka jest obrotowa i zainstalowana na wysokiej klasy kablu z pamięcią ułożenia – z czasem coraz lepiej przystosowują się do budowy ucha oraz głowy. W komplecie jest także przejściówka na duży jack 6.3 mm do zastosowań profesjonalnych.

MEE Audio M7 Pro 1

Siedem par wkładek dokanałowych pozwala na uzyskanie różnych brzmień i różnego stopnia wygłuszenia dźwięków z otoczenia (w tym dwie pary wkładek Comply). A opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.

MEE Audio M7 Pro 3

MEE Audio to firma specjalizująca się w produkcji słuchawek sportowych i Bluetooth. Założona została w 2005 w USA. Zespół MEE Audio stawia sobie za cel produkcję przenośnych słuchawek łączących bardzo przystępną cenę z jakością wykonania i wygodą użytkowania zdecydowanie przewyższającą standardy obowiązujące w danym segmencie cenowym.

Czytaj także:

Melodika i Monkey Cable – tyest grupowy interkonektów

Test słuchawek u-Jays

MEE Audio M7 Pro – słuchawki dokanałowe
Dystrybucja: Rafko
Cena: 699zł

Brak komentarzy