Na czym Hirek Wrona słucha muzyki?

0
Wrona Taga zajawka

WYDARZENIA / Gdzieś w połowie lutego Hirek Wrona zamieścił na swoim profilu twitterowym tajemniczy wpis: „Nowy domownik”, obok był hasztag Taga Harmony, a poniżej zdjęcie kolumny tej właśnie marki. Niedługo wszystko stało się jasne. Dziennikarz nie tylko słucha muzyki na sprzęcie tej polskiej marki, ale został także jej ambasadorem.

Hirek Wrona to znacząca postać dla polskiej muzyki. Jest nie tylko dziennikarzem i publicystą, ale również producentem i reżyserem wydarzeń artystycznych oraz koncertów. Popularyzuje muzykę i zachęca, by słuchać jej na dobrym sprzęcie. Na przykład na Taga Harmony, który ma w domu. – Nie wahałem się, kiedy otrzymałem propozycję zostania ambasadorem tej marki. Dlaczego? Z kilku powodów. Podstawowy to taki, że Taga Harmony ładnie gra – powiedział na uroczystości podpisania umowy o współpracy Hirek Wrona.

Ambasador 1

Jeden z twórców marki Taga Harmony Przemysław Kokociński i nowy ambasador firmy – Hirek Wrona

Ale sama jakość dźwięku to nie wszystko, dziennikarz zdecydował się reprezentować markę także z innych powodów. – Szczególnie leży mi na sercu, że Taga to firma polska i firma rodzinna. Bardzo to szanuję. Okazuje się, że niewielkie, rodzinne, polskie firmy potrafią robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć znakomite wzmacniacze i świetne kolumny – tłumaczył Wrona. – To wielki dla mnie zaszczyt. Cieszę się, że nasze drogi się zeszły i że będziemy w tym związku razem długo.

Test monitorów Taga Harmony Azure V2 B-40 

Jak doszło do współpracy znanego dziennikarza i promotora muzyki z firmą Taga Harmony? – Z Hirkiem Wroną dzielimy pasję i miłość do muzyki. Od wielu lat Hirek jest nieformalnym ambasadorem polskiej muzyki i marek audio, co wielokrotnie podkreśla przy różnych okazjach. Stąd też naturalne wydaje się jego wsparcie dla polskiej marki Taga Harmony – powiedział Przemysław Kokociński, współzałożyciel Tagi. – Wierzymy, że uda się nam wspólnie przekonać wszystkich, którzy słuchają muzyki, że warto inwestować w dobry sprzęt audio, że dobry sprzęt audio czyni różnicę. A Taga Harmony zobowiązuje się taki sprzęt tworzyć.

Taga Harmony

Dystrybucja: Polpak

Brak komentarzy