Lifestylowe Denony: dwa wzmacniacze i odtwarzacz CD

0
Denon zajawka

NOWOŚCI / Dwa nowe wzmacniacze oraz odtwarzacz CD wprowadza do swojej oferty Denon. Urządzenia należą do linii Design Series i oferują prawdziwe brzmienie hi-fi zamknięte w nowoczesnym wzornictwie. PMA-60 jest następca wzmacniacza PMA-50, natomiast PMA-30 to nowe wzmacniacz z klasy budżetowej. Odtwarzacz CD DCD-100 został stworzony do współpracy z sieciowym wzmacniaczem DRA-100, który już jest na rynku. Ale może być używany także w innych systemach.

Denon trzy lata temu wprowadził swoją nową linię Denon Design Series. Chodziło o stworzenie urządzeń, które miały brzmieć jak rasowe komponenty hi-fi, ale swoim projektem, wyglądem i niewielkimi rozmiarami miały idealnie pasować do nowoczesnych pomieszczeń. Teraz pojawiają się nowe wzmacniacze i odtwarzacz CD.

Denon PMA 60

Denon PMA 60

PMA-60 jest w pełni cyfrowym wzmacniaczem dostarczającym 50W mocy na kanał, a wszystko dzięki najnowszej generacji technologii DDFA, oferującej znacznie większą efektywność przy mniejszych zakłóceniach. Przetwarzanie Advanced AL32 w połączeniu z precyzyjnym zegarem Master Clock Design odpowiadają za precyzyjne przetwarzanie i wierność sygnałów cyfrowych – nawet tych w najwyższej rozdzielczości 384kHz/32bit oraz DSD256/11.2MHz oferując tym samym jakość znacznie przewyższając to, co oferuje CD. PMA 60 jest następcą popularnego wzmacniacza PMA-50.

Denon PMA 30

Denon PMA 30

Z kolei Denon PMA-30 jest urządzeniem znaczniej bardziej przystępnym cenowo, oferującym moc wyjściową 2 x 40 W, jednak został pozbawiony możliwości podłączenia poprzez port USB B i posiada nieco prostsze systemy przetwarzania sygnałów cyfrowych. Oba modele mogą być używane zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, a to dzięki wyświetlaczowi OLED, który sam wykrywa swoje położenie odwracając stosownie wyświetlane wskazania. Każdy z nich posiada również wyjście subwoofera i wysokiej klasy pilot zdalnego sterowania.

Denon DCD 100

Denon DCD 100

Nowy odtwarzacz DCD-100 został stworzony jako kompan dla wzmacniacza sieciowego DRA-100, ale może współpracować z dowolnymi wzmacniaczami Denona jak i innych firm. Tak jak DCD-50, oferuje system zdalnego sterowania pozwalający na kontrolowanie wszystkich komponentów z rodziny Design Series. Odtwarzacz CD jest typu slot-in i poza odtwarzaniem klasycznych płyt CD pozwala również na odczyt płyt z zapisem w formatach MP3 I WMA.

Czytaj także:

Monkey Cable i Melodika – grupowy test interkonektów

Test Taga Harmony Diamond B-60 – wyrafinowane monitory

Denon PMA-60 – wzmacniacz zintegrowany
Denon PMA-30 – wzmacniacz zintegrowany
Denon DCD-100 – odtwarzacz CD
Dystrybucja: Horn

Brak komentarzy