Taga Harmony – nowy subwoofer do kina i stereo

0
Taga sub zajawka

NOWOŚCI / Taga Harmony poszerzyła ofertę dla miłośników kina domowego i rozbudowanych systemów stereofonicznych o nowy subwoofer. W sprzedaży pojawiło się urządzenie o symbolu TSW-212SE wykorzystujące komponenty z topowych subów Tagi. Premierowy głośnik basowy wyceniono atrakcyjnie.

Wiadomo, że dobre kino domowe bez subwoofera się nie obejdzie. Ale również coraz częściej miłośnicy klasycznego stereo sięgają po tego typu rozwiązania, szczególnie w systemach z monitorami. Zastosowanie dodatkowego głośnika basowego pozwala na ominięcie kompromisów i cieszenie się pełnym pasmem.

Polpak – polski producent i dystrybutor komponentów Taga Harmony – wprowadził właśnie do ofert najnowszy subwoofer aktywny Taga Harmony TSW-212SE. To aktywny głośnik basowy z pojedynczym 12” przetwornikiem niskotonowym oraz wbudowanym wysokoprądowym wzmacniaczem i tylnym, szczelinowym portem bassreflex. Sekcja elektroniki, włączając w to wzmacniacz, jest dokładnie taka sama, jaką firma używa w swoim subwooferze klasy premium – Taga Harmony Platinum SW-10 v.3.

Taga sub 1

Wzmacniacz zamontowany w Taga Harmony TSW-212SE dostarcza 240 watów mocy i charakteryzuje się wysoką wydajnością prądową, co odzwierciedla się niższymi zniekształceniami, bardziej płaskim i wyrównanym pasmem przenoszenia i o wiele szybszą reakcją wzmacniacza oraz zredukowanymi szumami pracy. Wbudowany ogranicznik zniekształceń pozwala na osiągnięcie najlepszych osiągów i bezpieczeństwa pracy wzmacniacza i przetwornika przy ekstremalnie wysokich poziomach głośności.

Test kolumn głośnikowych Taga Harmony Platinum F-100 V.3

Wersja SE wykorzystuje wysokiej jakości komponenty (m.in. kondensatory), dogłębnie zmodyfikowany przetwornik basowy i przeprojektowaną strukturę obudowy (większa objętość wewnętrzna i sztywność). Zmodyfikowany przetwornik niskotonowy może pracować w większym zakresie amplitudy i szybciej reagować na zmiany w strukturze sygnału audio. Odłączany kabel zasilania IEC pozwala na ulepszenie systemu i podniesienie jakości dźwięku w dowolnym momencie.

Taga sub 2

Subwoofer Taga Harmony TSW-212SE daje dużo możliwości kontrolowania dźwięku. Urządzenie ma funkcję Auto Power (funkcja On-Off z przełącznikiem trybu ręcznego „ON – AUTO”) i dokładną regulację głośności. Jest także płynna częstotliwość odcięcia (30Hz – 200Hz), przełącznik fazy (regulowany od 0° do 180°), selektor AC (230V / 110V) oraz wejście Low (L/R) dla niefiltrowanego połączenia wyjściowego.

Taga Harmony TSW-212SE – subwoofer aktywny
Cena – 1899
Dystrybucja – Polpak

Brak komentarzy