PARADIGM PERSONA – 18 NOWYCH KOLORÓW KANADYJSKICH GŁOŚNIKÓW

0
Kolorowe Persony zajawka

NOWOŚCI / Kanadyjski Paradigm wychodzi naprzeciw potrzebom audiofilów dbających o modny i nowoczesny wystrój swoich domów. Firma wprowadza możliwość zamówienia swoich topowych kolumn z serii Persona w aż 18 kolorach! W Polsce można już zamawiać “wesołe” i doskonale brzmiące zestawy.

Dotychczas kolumny Paradigm Persona można było kupić w jednej z czterech standardowych wersji kolorystycznych (grafit, szarość, zgaszony niebieski, srebrny). Teraz doszedł jeszcze jeden standardowy kolor – czarny.  Ale to nie koniec. Odważni audiofile chcący bawić się kolorami mogą wybierać aż 18 dodatkowych wykończeń obudów! Wśród nich są eleganckie, stonowane (np. biały metalik), ale równie tak zakręcone jak pomarańczowe, czerwone, błękitne czy fioletowe.

To jednak nie wszystko. Można dobrać do koloru obudowy także kolor głośników niskotonowych, grilli pozostałych głośników, maskownic i metalowych wykończeń. Do wyboru są srebrne i czarne wykończenia. W personalizacji głośników Paradigm Persona służy prosty programik: tu link. Po wyborze kolorystyki za jego pośrednictwem wysyłamy projekt do wybranego dilera.

Na Persony w ulubionym, wybranym kolorze fani wielobarwnego hi-endu będą musieli jednak chwilę poczekać. – To nie są seryjne głośniki, więc robione są na zamówienie. Muszą też przybyć do Polski aż z Kanady – tłumaczy Przemysław Kokociński z Polpaku, dystrybutora tych kolumn. – Zamówione kolorowe Paradigmy będą dostarczane do nas w regularnych dostawach. A więc czas oczekiwania od zamówienia do odebrania wynosił będzie około 3-4 miesiące.

Kolorowe Persony 3

Natomiast dobrą wiadomością jest to, że zamówione Persony w odpowiednim kolorze kosztować mają tyle, co standardowe modele.

Przypomnijmy, że Persony to najnowsze, topowe kolumny od kanadyjskiego producenta. Na rynku są obecne od trzech lat. Linia składa się z kilku kolumn podłogowych, monitorów oraz głośników do kina domowego. Na szczycie stoi model Persona 9H – to zestaw hybrydowy, pasywno-aktywny. Sekcja obsługująca górę pasma i średnicę działa jak klasyczna kolumna pasywna, natomiast sekcja basowa z czterema 8.5” przetwornikami niskotonowymi (dwa widać na przedniej ściance, dwa zamknięto w obudowie) napędzana jest przez wbudowane wzmacniacze.

Kolorowe Persony 2

Pozostałe kolumny w serii są już pasywne. Do wyboru mamy trzy modele podłogowe: Persona 7F (będąca pasywnym odpowiednikiem konstrukcji flagowej, Persona 5F i najmniejsza Persona 3F. Do tego w ofercie są dwa monitory (Persona B i Persona B 29), dwa głośniki centralne (Persona C i Persona B 18C) oraz subwoofer Persona Sub.

Na naszej stronie wstereo.pl testowaliśmy Paradigm Persona 5F. To są wyczynowe kolumny. Robią obłędne wrażenie swoją przejrzystością, szczegółowością i precyzją brzmienia. To nie są głośniki do relaksu, wciągają bez reszty w odnajdywanie w nagraniach najcichszych szmerów. Grają z niesamowitym rozmachem przestrzennym i dynamicznym, a jednocześnie są bardzo wyrafinowane.

Paradigm Persona – kolumny głośnikowe
Dystrybucja – Polpak

Brak komentarzy