Kolumny Triangle Borea Active i słuchawki MEE Audio AirHooks – nowości od Rafko

0
TRIANGLE_BOREA-ACTIVE zajawka

NOWOŚCI / Premierowe urządzenia od białostockiego dystrybutora – Rafko. Na rynek trafi nowa wersja znanych francuskich kolumn Triangle Borea. Tym razem będzie to wersja aktywna, w dodatku bardzo bogato wyposażona. Te kolumny to w zasadzie gotowy system “all-in-one”. Do kupienia są też nowe słuchawki MEE Audio. To model AirHooks z kostnym przewodnictwem dźwięku, które nie odizolowuje od innych dźwięków, co umożliwia pozostanie w kontakcie z otoczeniem.

Aktywne kolumny podstawkowe Triangle Borea Active BT (wyposażone we wzmacniacze) zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb użytkowników, którzy chcą do minimum ograniczyć liczbę komponentów audio w swoim systemie, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wysokiej jakości dźwięku. Zestawy dostarczają dźwięk w wysokiej rozdzielczości poprzez odtwarzanie strumieniowe lub analogowe złącza RCA, mają też wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz wyjście subwooferowe.

Triangle Borea Active BT – dowoloność połączenia i gramofonowa frajda

Nabywcy kolumn Triangle Borea Active BT mogą skorzystać zarówno z połączenia za pomocą kabli, jak i bezprzewodowo. Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodekowów aptX HD i aptX Low Latency, które zapewniają przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości. Kolumny Triangle Borea Active BT wyposażone są we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. 

TRIANGLE_BOREA-ACTIVE 1

Kolumny Triangle Borea Active BT zapewniają niezapomniane wrażenia nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również podczas oglądania filmów i seriali. Wyposażone w wejście optyczne i koaksjalne oraz wyjście subwooferowe, umożliwiają stworzenie własnego zestawu kina domowego.

TRIANGLE 2

Obudowa wykonana z HDF, wyposażona w autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy, poprawia neutralność i czystość odtwarzanego dźwięku. Na innowacyjny system DVAS składają się wzmocnienia wewnątrz obudowy wykonane z płyt MDF oraz pianka EVA. Kolumny Triangle Borea Active BT czerpią również korzyści z najnowszej generacji przetworników Triangle. Głośnik wysokotonowy wyposażony jest w tekstylną kopułkę, a przetwornik średnio-niskotonowy w naturalną, czystą membranę z celulozy.

TRIANGLE_BOREA-ACTIVE 3

Kolumny zaopatrzono w nowy wzmacniacz pracujący w klasie D w dwóch wersjach. Znakomicie prowadzi i kontroluje dynamikę kolumn, dostarczając 50W na kanał w modelu BR02 BT i 60W na kanał w modelu BR03 BT.

Słuchawki kostne MEE Audio AirHooks – pełna świadomość otoczenia

Słuchawki kostne MEE Audio AirHooks z kostnym przewodnictwem dźwięku to najnowsza propozycja od amerykańskiego producenta MEE Audio. Słuchawki nie odizolowują od innych dźwięków, co umożliwia pozostanie w kontakcie z otoczeniem. Wpływa to na zwiększenie naszego bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów, np. biegania, jazdy na rowerze czy hulajnodze. AirHooks dobrze przylegają do głowy i nie przesuwają się podczas intensywnego ruchu.

MEEaudio irHooks 1

MEE audio AirHooks eliminują potrzebę ciągłego zdejmowania słuchawek podczas codziennych czynności. Jest to idealne rozwiązanie do słuchania podcastów, audiobooków i aplikacji do komunikacji takich jak Discord™, bo jednocześnie umożliwia stały kontakt z osobami przebywającymi w Twoim otoczeniu.
Krystaliczna czystość i zrozumiałość dźwięku ułatwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych czy słuchanie ulubionych treści audio podczas pracy. Wysokiej jakości zintegrowany mikrofon umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń telefonicznych czy dołączanie do konferencji, a funkcja wyciszania mikrofonu umożliwia zrobienie sobie przerwy bez konieczności rozłączenia się.

MEEaudio irHooks 3

Słuchawki z kostnym przewodzeniem dźwięku nie zasłaniają ucha, więc nie powodują pocenia się ani ucisku w przewodzie słuchowym. Konstrukcja zaczepu na ucho jest lekka i umożliwia wygodne oraz bezpieczne dopasowanie. Dodatkowo jest odporna na pot i warunki atmosferyczne, dzięki czemu chroni AirHooks przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wilgoć.

Triangle Borea Active – kolumny aktywne
Cena:
Wersja BR02 BT – 2 645 zł
Wersja BR03 BT – 2 995 zł
MEE Audio AirHooks – słuchawki kostne
Cena: 349 zł
Dystrybucja – Rafko

Specyfikacja techniczna:

Triangle Borea Active BT
Konstrukcja: 2-drożna
Budowa: Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 1cal (254mm) membrana jedwabna z systemem EFS, korektorem fazy, napędzania wysokiej klasy cewką i magnesem neodymowym
Głośniki średnioniskotonowe: dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki
Bas-refleks: Tył
Przedwzm. gramofonowy: MM
Bluetooth: 5.0
Wejście optyczne: 1
Wejścia koaksjalne: 1
Wejścia 2xRCA liniowe: 1
Wyjście subwooferowe: 1
Regulacja głośności: TAK
Impedancja: 8 Ohm
Obsługa kodeków Bluetooth: aptX, aptX HD, aptX Low Latency, SBC, and AAC audio
Wejście AUX mini Jack 3.5mm

MEE Audio Air Hooks:
Konstrukcja: Kostne
Przetworniki: Dynamiczne
Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000Hz
Bluetooth: TAK, 5.0
Mikrofon: TAK
Czas użytkowania na pojedynczym ładowaniu: do 5 godzin
Odporne na pot i wodę: TAK
Waga: 17 gramów
Długość ładowania do 1.5 godziny
Zasięg Bluetooth do 10 metrów

Brak komentarzy