Niższe ceny Musical Fidelity i Melodika

0
Musical rafko promocje zajawka

NIŻSZE CENY / Letnie, niższe ceny na wybrane komponenty Musical Fidelity i Melodika. Brytyjską elektronikę – między innymi gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe – i polskie kolumny podłogowe można kupić w wakacje nawet do 35 procent taniej. 

Z upustem można kupić cztery komponenty legendarnej brytyjskiej marki Musical Fidelity. Merlin to audiofilski minisystem stereo, który łączy w sobie opracowaną przez MF technologię budowania wzmacniaczy i wysoką jakość dźwięku. Zaskakuje też bogatą funkcjonalnością (wyjście słuchawkowe, wyjście subwooferowe, wyjście liniowe dla aktywnych monitorów, wejścia cyfrowe, wejście cyfrowe USB dla PC-Audio, wejście gramofonowe oraz streaming bezprzewodowy Bluetooth aptX). Kolumny dołączone do systemu dostępne są w dwóch kolorach: czarnym oraz czerwonym. Nowa cena zestawu to 3 295 zł (stara – to 4 999 zł).

Musical rafko promocje 2

Musical Fidelity Merlin to audiofilski minisystem stereo

Jest też coś dla miłośników analogu. Obniżono cenę gramofonu Round Table z autorską konstrukcją napędu. W gramofonie wykorzystano niskorezonansowe, 9-calowe ramię z magnetycznym antyskatingiem na stalowych łożyskach zabudowanych w cyrkonie z gumowym tłumieniem. Poziome łożyska kulkowe wykonane w standardzie ABEC7. Są to materiały, które wykorzystywane są również w kilkukrotnie droższych konstrukcjach. Nowa cena gramofonu to 2 995 zł (stara – 3 995 zł).

Do gramofonu taniej dokupimy przedwzmacniacz gramofonowy Musical Fidelity LX-LPS, który można połączyć z dwoma odtwarzaczami czarnych płyt. Urządzenie wykorzystuje obwody z dwukrotnie droższego modelu MX-VYNL. Urządzenie wyposażone jest w oddzielne wejścia na wkładki MM i MC. Dzięki korekcji RIAA reguluje sygnał aż do 80.000Hz. Niższa cena LX-LPS to 1 799 zł (stara – 1 999 zł).

Musical rafko promocje 3

Musical Fidelity V90-AMP – wzmacniacz zintegrowany

Obniżono też cenę wzmacniacza zintegrowanego Musical Fidelity V90-AMP zaprojektowanego z myślą o systemach multiroom oraz biurkowych systemach PC Audio. Urządzenie oferuje użytkownikom zautomatyzowaną selekcję wejść, co oznacza, że automatycznie przełącza sygnał z wejścia, które aktualnie go otrzymuje. Pozwala to na wygodne odtwarzanie muzyki bez męczącego przełączania źródeł. Nowa, niższa cena to 1 299 zł (stara – 1495zł).

Do końca wakacji możne też taniej kupić kolumny Melodika BL30. To jedne z najmniejszych kolumn podłogowych dostępnych na rynku. Pomimo to każda sztuka waży aż 12 kg. 2,5 drożna konstrukcja oferuje niemal pełnopasmowy dźwięk od 45 do 20 000 Hz. Niższa, letnia cena wynosi 1 495 zł za parę – to 400 zł mniej niż zwykle.

Szczegóły i regulamin promocji na stronie dystrybutora – Rafko.

Musical rafko promocje 1

Musical Fidelity Merlin System – zestaw stereo 2.0: 3 295 zł 

Musical Fidelity Round Table – gramofon: 2 995 zł

Musical Fidelity LX-LPS – przedwzmacniacz gramofonowy: 1 799 zł

Musical Fidelity V90-AMP – wzmacniacz zintegrowany stereo: 1 299 zł

Melodika BL30 – kolumny podłogowe: 1 495 zł (para)

Dystrybucja – Rafko

Brak komentarzy