HiFiMAN HE-R9 – nowe słuchawki w dwóch wariantach

0
HiFi Man HR R9 zajawka

NOWOŚCI / Nowa propozycja od uznanego producenta audiofilskich słuchawek – firmy HiFiMAN. Na polski rynek wchodzą słuchawki planarne HiFiMAN HE-R9. Zastosowano w niej znaną z topowych urządzeń technologię Topology Diaphragm. Słuchawki oferowane są w dwóch wariantach – przewodowej, czyli „Wired” oraz bezprzewodowej, z opcjonalnym modułem Blumini R2R, który zastosowano wcześniej także m.in. w słuchawkach HiFiMAN Deva Pro. 

HiFiMAN HE-R9 to, kolejna po modelu R-10D, propozycja referencyjnych zamkniętych słuchawek dynamicznych tej firmy. HE-R9 łączy w sobie doskonałe parametry techniczne, wysoki poziom muzykalności i niezwykły design.

HiFiMAN HE-R9 to słuchawki, w których nie zabrakło sprawdzonej, topowej technologii Topology Diaphragm. Kluczową rolę w jej opracowaniu odegrała praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMAN, w której wykazał, że starannie uformowane nanocząsteczkowe struktury na powierzchni membrany pozwalają na otrzymanie unikalnych parametrów akustycznych.

HiFi Man HR R9 2

Przetworniki dynamiczne umieszczono wewnątrz stylowych, bordowych, zamkniętych muszli, wykonanych z gładkiego tworzywa sztucznego. Duża przestrzeń wewnątrz muszli, zapewnia objętość i „oddech” przetwornikom, zwiększając ich możliwości dźwiękowe.

Do modelu HiFiMAN R9 można dołączyć niezwykle wydajny adapter Bluemini R2R, który pozwoli na nawet do 8 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki w oparciu o interfejs Bluetooth 5.0. Dzięki temu, że obsługuje kodeki AAC, aptX, aptX HD i LDAC, nie musimy rezygnować z wysokiej jakości dźwięku. Bluemini posiada pojedynczy przycisk, diodę oraz gniazdo USB-C, które służy zarówno do ładowania, jak i transmisji muzyki za pomocą prawie 2-metrowego kabla USB (w zestawie).

Po obu stronach znajdziemy gniazda 3.5 mm, z czego lewe wykonano w standardzie TRRS, co umożliwia wpięcie jednostronnego kabla zbalansowanego 3,5 mm. Tam też możemy wpiąć adapter Bluetooth Bluemini R2R (do nabycia osobno), który jest jednocześnie wzmacniaczem, przetwornikiem cyfrowo-analogowym z wejściem USB-DAC oraz baterią. Słuchawek można używać także z dwustronnym niezbalansowanym kablem 3.5 mm

HiFi Man HR R9 3

Wygodna konstrukcja słuchawek łączy w sobie lekkość i delikatność z wytrzymałością i solidnością, a przy tym zaprojektowana jest tak, by przekazać szczegóły i muzykalność, która nie ma sobie równych na rynku. Nausznice zamocowano na pałąku za pomocą metalowych uchwytów, które pozwalają na dopasowanie w pionie oraz poziomie, a także służą do regulacji długości pałąka. Zewnętrzna część pałąka pokryta jest wysokiej jakości skórą, która zapewnia komfort użytkowania oraz elegancki wygląd. Wewnątrz znajduje się pianka z pamięcią kształtu, która umożliwia jak najwygodniejsze dopasowanie i elastyczność. Sam szkielet pałąka wykonany jest z litej stali.

HiFi Man HR R9 1

Oferta specjalnaDo 31.05.2022 słuchawki HiFiMAN HE-R9 w wersji przewodowej dostępne są w specjalnej ofercie pre-order w cenie 3 195 zł.
Po tym terminie będzie obowiązywała standardowa cena 3 795 zł.UWAGA: Ilość sztuk ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

HiFiMAN HE-R9 – słuchawki dynamiczne
Dystrybucja – Rafko

Dane techniczne producenta:
Pasmo przenoszenia: 15 Hz-35 kHz
Impedancja: 32 Ω 
Czułość: 100 dB 
Waga: 328 g 
Zbalansowane gniazdo 3,5 mm po lewej stronie

Brak komentarzy