Focal z nowymi słuchawkami Celestee

0
Focal Celestee zajawka

NOWOŚCI / Focal słynie przede wszystkim z kolumn głośnikowych, jednak ma w ofercie również cenione słuchawki. Francuska firma właśnie wprowadza na rynek nowy model Focal Celestee.  To zaawansowane, luksusowe słuchawki mobilne.

Focal jest obecny na rynku słuchawek od 2012 roku, rozwija produkcję zarówno konstrukcji otwartych jak i zamkniętych. Po premierze modelu Stellia w 2019 roku przedstawia nowe, luksusowe słuchawki mobilne Celestee. Charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i ciemnoniebieskim wykończeniem, jak też zapewniają bezkompromisową jakość reprodukcji dźwięku.

Focal Celestee 3

Inżynierowie Focala zainspirowani doświadczeniem zdobytym podczas pracy ze słuchawkami Elegia wprowadzili nowatorskie rozwiązania akustyczne wewnątrz nauszników Celestee. Dźwięk jest precyzyjny, zrównoważony i ma piękną głębię basu. Ta ekskluzywna technologia została udoskonalona przez francuski savoir-faire marki Focal: po zakończeniu pięciu etapów produkcji przetworników głośnikowych są one testowane i mierzone, a następnie implementowane w słuchawkach przez dedykowane zespoły w celu zapewnienia bezkompromisowej jakości dźwięku.

NOWY KOLOR NAVY BLUE
Focal koncentruje się na łączeniu wyrafinowanych odcieni w celu stworzenia słuchawek o bardzo oryginalnej tożsamości, unikalnej w swoim segmencie rynku. Marka wybrała kolor Navy Blue w wyniku współpracy z wybitnym projektantem i kolorystą produktu. Ten odcień po raz pierwszy pojawił się w kolekcji Focal i harmonijnie łączy się z wykończeniem Soft Copper.

Focal Celestee 2

Doris Bölck, projektantka i kolorystka produktów tak mówi o nowym kolorze: „Navy is a new Black. Ciemnoniebieski to uniwersalny i ponadczasowy kolor, który zyskuje na popularności. Wybierając Navy Blue, dodajemy słuchawkom wyrafinowanego, wystawnego charakteru. Połączenie tego odcienia błękitu z miedzianymi i brązowymi akcentami to trend, na który ma wpływ projektowanie wnętrz i akcesoriów, który stał się popularny w branży zegarmistrzowskiej oraz elektroniki użytkowej. Te odcienie stanowią bardzo interesującą i elegancką alternatywę dla bardziej tradycyjnych elementów chromowanych i srebrnych.”

DOSKONAŁE MATERIAŁY I KOMFORT
Do produkcji Celestee wykorzystano wyłącznie szlachetne materiały. Po raz kolejny zwracamy uwagę na każdy szczegół, przenośne etui z termoformowanej plecionki pasuje kolorystyką do słuchawek.

Focal Celestee

Czyste linie aluminiowego jarzma tworzą kontrolowaną geometrię, która idealnie dopasowuje się do głowy, zapewniając jednocześnie optymalny chwyt. Wybór pałąka ze skóry półanilinowej i mikrofibry, a także skórzanych nauszników zapewnia dodatkowy komfort, oferując jednocześnie doskonałą izolację akustyczną, niezależnie od tego, czy używasz Celestee w domu, w biurze czy w podróży.

Focal Celestee – słuchawki
Cena – 4 599 zł
Dystrybucja – FNCE

Najważniejsze cechy:
Zamknięta konstrukcja
Przetwornik pełnozakresowy z kopułką aluminiowo-magnezową w kształcie “M”
Zamknięte słuchawki do użytku w domu i w podróży
Elegancki design, granatowe wykończenie z detalami z miedzi
Dobre rozszerzenie basów i balans tonalny
Niska impedancja (35 Ohm)

Brak komentarzy