Nowe amplitunery Onkyo już w marcu

0
Onkyo amli zajawka

NOWOŚCI / Specjalista od kina domowego i stereo – firma Onkyo – zapowiedziała wprowadzenie nowych, budżetowych amplitunerów kina domowego. Zadowoleni powinni być przede wszystkim miłośnicy trójwymiarowego dźwięku przestrzennego, ponieważ nowe konstrukcje wyposażone zostaną w dekodery dźwięku przestrzennego Dolby Atmos / DTS:X.

Dwa nowe modele mają być dostępne w sprzedaży w Europie w marcu. Ceny nie została jeszcze ustalona, ale mają kształtować się na stosunkowo niskim poziomie. Onkyo TX-SR494 i Onkyo TX-SR393 będą jak na swoją klasę bardzo bogato wyposażone.

Onkyo amli 2

Model Onkyo TX-SR494 to urządzenie siedmiokanałowe (160W/kanał), a TX-SR393 pięciokanałowe (155W/kanał). Oba amplitunery będą posiadały po aktualizacji: Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X co pozwoli im kreować dźwięk 3D bez konieczności instalowania głośników górnych.

Onkyo 1

Oba modele posiadają po 4 wejścia HDMI, wyjście z ARC, funkcję wzmocnienia wokalu, Bluetooth, Advenced Music Optimizer, zasilanie na USB, korekcję akustyki pomieszczenia – AccuEQ. Obsługują: Dolby Vision, HDR10, HLG i BT.2020 z subsamplingiem 4:4:4.

Onkyo TX-SR494 i Onkyo TX-SR393 – amplitunery kina domowego z Atmos
Dystrybucja – EIC

Brak komentarzy