Chromium – nowa seria kolumn Quadral

0
Quadral Chromium zajawka

NOWOŚCI/ Znana niemiecka firma Quadral wprowadza na rynek nowe głośniki. Do oferty dołącza kolejna odsłona serii kolumn głośnikowych o nazwie Chromium. Tak jak w większości produktów zaaplikowano w nich charakterystyczny głośnik wysokotonowy. We wszystkich kolumnach z serii efektywnie połączono zaawansowane technologie z wyszukanym wzornictwem przemysłowym.

Quadral jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych firm audio w Niemczech. Producent z Hanoweru już od ponad 40 lat dostarcza głośniki na europejskie rynki. Firma specjalizuje się w kolumnach ze wstęgowymi przetwornikami wysokotonowymi. W ofercie ma również elektronikę. Nowa seria Chromium znajduje się w środku oferty, nad nią są topowe Aurum, poniżej linia Signum bez wstęgowców. W Polsce dystrybutorem Quadrala jest firma EIC.

W skład nowej serii Quadral Chromium wchodzą trzy modele podłogowe (105, 85, 65), monitor (35), dwie kolumny centralne (25 i 15) i łatwy do zawieszenia na ścianie głośnik surround (Phase). Można więc zbudować z nich zarówno zestawy stereo do słuchania muzyki, jak i wysokiej klasy zestawy kina domowego. Jest możliwość uzupełnienia go o firmowe subwoofery.

Quadral Chromium 3

We wszystkich modelach serii Quadral Chromium zastosowano przetworniki wyposażone w membrany z materiału ALTIMA® (stop aluminium tytanu i magnezu), wykorzystywanego wcześniej w najwyższej serii AURUM. Za przetwarzanie najwyższych częstotliwości odpowiedzialny jest głośnik E-Sense®, wyposażony w aluminiową wstęgę.

Quadral Chromium 6

Elegancka smukła obudowa, dzięki zaokrąglonym bokom o grubych ściankach, redukuje podbarwienia negatywnie wpływające na jakość reprodukcji. Na tylnej ściance odnajdziemy wysokiej klasy złącza głośnikowe.

Kolumny ozdobione są chromowanymi płytkami z nazwą firmy, a maskownice mocowane są na silne magnesy.   

Quadral Chromium – linia kolumn stereo i kina domowego
Ceny:

Chromium 105                 8.499 sztuka
Chromium 85                   5.999 sztuka
Chromium 65                   3.999 sztuka
Chromium 35                   4.899  para
Chromium 25 BASE      3.899 sztuka
Chromium 15 Base         3.199 sztuka

Dystrybucja – EIC

Brak komentarzy