Dune – nowa odsłona Focal Bathys

0
Focal Bathys Dune zajawka

NOWOŚCI / Focal prezentuje Bathys Dune, bezprzewodowe słuchawki hi-fi z aktywną redukcją hałasu w nowej odsłonie. To nowa wersja obecnego już na rynku modelu. Zmiany dotyczą nie tylko wyglądu – słuchawki zyskały nową, atrakcyjną oprawę. Nabywca będzie mógł skorzystać z nowej funkcji: testu odsłuchowego Mimi.

Od czasu premiery w październiku 2022 r. słuchawki Bathys firmy Focal cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów i międzynarodowych recenzentów. Francuska firma ulepsza teraz swoje pierwsze słuchawki Bluetooth® z redukcją hałasu, wprowadzając nowe wykończenie Dune i dodając funkcję, która pozwala użytkownikom dostosowanie dźwięku Bathys do ich słuchu.

Focal Bathys Dune – nowe wykończenie

Focal dodał świetlane wykończenie do kolekcji Bathys, kontrastujące z istniejącym wykończeniem Black Silver i zaspokajające różne gusta klientów. Wykończenie Dune, zastosowane do całych słuchawek, futerału i kabli, inspirowane jest minerałami z kamieniołomów, greckimi krajobrazami i piaskiem pustyni – w skrócie, delikatnymi przestrzeniami zalanymi światłem. 

Focal Bathys Dune 2

Wykończenie Focal Dune lączy beżowy kolor ze srebrnymi detalami (maskownice, pierścienie itp.), tworząc eleganckie, miękkie i harmonijne wykończenie. Neutralny beżowy odcień można łatwo połączyć z dowolnym kolorem stroju. Zgodnie z koncepcją wersji Black Silver, Bathys Dune łączy w sobie szlachetne materiały (magnez na zausznikach, prawdziwą skórę na skórzanym pałąku itp.), oferuje wysoki poziom komfortu i opcjonalnie podświetlany płomień na środku nauszników.

Focal zintegrował ze słuchawkami nową funkcję: test odsłuchowy Mimi. Jest on dostępny za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim i pozwala użytkownikom dostosować dźwięk Bathys do ich słuchu, pozwalając im cieszyć się dźwiękiem Focal niezależnie od wyników testu odsłuchu. Innymi słowy, Bathys dostosowuje się do słuchu każdej osoby! Właściciele wersji Black Silver mają teraz również dostęp do tej funkcji, wystarczy, że zaktualizują aplikację Focal & Naim. 

Focal Bathys Dune 1

Focal Bathys Dune – wysoka jakość brzmienia i redukcja szumów

Obie wersje słuchawek Focal Bathys – Dune i Black Silver – kryją w sobie tę samą wydajność i funkcje: doskonały dźwięk jak na słuchawki bezprzewodowe. Korzystając z doświadczenia Focal w produkcji wysokiej klasy słuchawek, Bathys zapewniają czysty dźwięk o wysokiej wierności za pośrednictwem wielopunktowego połączenia Bluetooth® 5.1 lub połączenia przewodowego dzięki wbudowanemu trybowi USB DAC i rozdzielczości 24-bit/192 kHz. 

Wyprodukowane we Francji przetworniki głośnikowe wykonane są z aluminiowo-magnezowej kopułki zapewniającej głębokie basy, gładkie wysokie tony i krystalicznie czysty wokal. Ten dźwięk hi-fi jest dodatkowo wzmocniony przez doskonałą izolację dźwięku. Technologia redukcji szumów obejmuje zoptymalizowany tryb “Silent” do podróżowania w hałaśliwym otoczeniu (samoloty, pociągi itp.) oraz tryb “Soft”, który pomaga skoncentrować się w domu.

Focal Bathys Dune 3

 

Nie brakuje też innych funkcji: Asystent głosowy, regulowany korektor, opcje łączności (Bluetooth®, jack, USB), 30 godzin pracy na baterii (5 dodatkowych godzin w 15 minut dzięki funkcji szybkiego ładowania) i wiele więcej. 

Focal Bathys Dune – słuchawki bezprzewodowe 
Dystrybucja – FNCE

Brak komentarzy