Promocja Melodiki. Monitory za darmo

0
Melodika promocja OK

PROMOCJA / Melodika – znany producent kolumn głośnikowych i kabli – rozpoczyna promocję na dwa modele swoich zestawów. Każdy, kto kupi wolnostojące kolumny Melodika BL40MK2 otrzyma za darmo minimonitory BL10. 

No, prawie za darmo – za małe kolumny musi zapłacić symboliczną złotówkę. Melodiki BL40 MK2 kosztują 2 595 zł za parę. Monitory Melodika BL10 w cenniku zostały wycenione na 695 zł za parę. Promocja trwa do 31 marca 2018 roku i jest ograniczona zasobami magazynowymi. Warto się więc pośpieszyć.

melodika maonitorki OK

Małe monitory Mrlodika BL10

Podłogowe Melodiki BL40 MK2 recenzowaliśmy na naszej stronie. To stosunkowo niedrogie kolumny o uniwersalnym charakterze. Sprawdzą się i w kameralnym jazzie, i w mocniejszych, rockowych kawałkach. To zasługa naprawdę bardzo dobrej średnicy generowanej przez te głośniki: rozdzielczej, szczegółowej, a jednocześnie bogatej i bardzo namacalnej. Bardzo dobra jest także góra pasma. Bas, szczególnie ten najniższy, może czasem sprawić problem, ale warto próbować go okiełznać, bo Melodiki są tego warte. 

Bez maskownic i na cokołach prezentują się bardzo dobrze

Bez maskownic i na cokołach Melodiki BL40 prezentują się bardzo dobrze

Z kolei Melodiki BL10 to najmniejsze monitorki w ofercie firmy. Mogą spełniać role głośników efektowych w systemie kina domowego, ale można je też wykorzystać do odsłuchu stereo. Powinny się sprawdzić w małych pomieszczeniach – sypialni czy gabinecie, można też sprezentować je dziecku, by rozbudzić pasję słuchania muzyki.

Dwudrożne konstrukcje wentylowane bas refleksem do tyłu z pojedynczymi gniazdami głośnikowymi są przystosowana do ustawienia na standach lub zawieszenia na ścianie (w komplecie specjalne uchwyty).

Szczegóły promocji na stronie Melodiki i dystrybutora Rafko.

Brak komentarzy