Nowe Sonus Fabery, Ken Ishiwata i kino Dali, jakiego jeszcze nie było

0
Marantz Ishiwata zajawka

AUDIO VIDEO SHOW 2017 / Nowy, flagowy model Sonus Fabera i wizyta Kena Ishiwaty będą największymi atrakcjami, jakie przygotował na tegoroczną wystawę Horn Distribution. Duże wrażenie może zrobić także przygotowywany na AVS zestaw kina domowego z głośnikami Dali w roli głównej. Ale to nie wszystkie interesujące pokazy.

Ken Ishiwata, ambasador marki Marantz, zawsze powtarzał, że bardzo lubi Polskę i nasze Audio Video Show. Nic więc dziwnego, że i tym roku przyjedzie do Warszawy. Zaprezentuje system stereo Marantz PM/SA 10, zwycięzcę tegorocznej nagrody EISA 2017-2018 w kategorii HIGH-ENDOWY SYSTEM STEREO.

Horn AVS zajawk

SA-10 odtwarza płyt SACD, CD i pliki cyfrowe na ekstremalnie wysokim poziomie, dzięki firmowej technice Marantz Musical Mastering, opartej na specjalnym sprzęcie i oprogramowaniu, które prowadzi konwersję sygnału do 1-bitowego formatu. PM-10 to pierwszy high-endowy wzmacniacz Marantza w klasie D, zawierający wyśmienite moduły Ncore, zapewniające wysoką moc przy niskich zniekształceniach. SA-10 i PM-10 tworzą razem kombinację o potężnych możliwościach funkcjonalnych i brzmieniowych.

Horn AVS 2

System Marantza będzie współpracował z brytyjskimi kolumnami marki Q Acoustics. Ishiwata wybrał do prezentacji model Concept 500 – uważa, że te głośniki brzmią znakomicie.

Sporą atrakcję szykuje firma Dali. Będzie to niezwykły zestaw kina domowego zbudowany z głośników instalacyjnych, do tej pory nigdy nie pokazywany na Audio Video Show. DALI PHANTOM S-280 to nieuznająca kompromisów kolumna głośnikowa do montażu w ścianie wyposażona w dwa 8-calowe przetworniki nisko-/średniotonowe, dwa 10-calowe radiatory pasywne oraz obrotowy hybrydowy moduł wysokotonowy. W zestawie pokazowym pełnią rolę głośników frontowych, a uzupełniają je głośniki efektowe DALI PHANTOM S-80 oraz głośnik centralny DALI PHANTOM S-180.

HORN AVS 1

Firma pokaże także nowy, bezprzewodowy system głośnikowy DALI CALLISTO łączący zalety tradycyjnego Hi-Fi z inteligentnymi, innowacyjnymi technologiami.

Tajemnicą owiana jest prezentacja nowych kolumn Sonus Faber. Sześć lat minęło od premiery poprzedniego flagowego zestawu, teraz czas nowe głośniki. Najnowsza konstrukcja przeszła gruntowne zmiany korzystając z najnowszych, zaawansowanych technologii elektroakustycznych. Jak zwykle na najwyższym poziomie jest wykończenie z drewna, skóry i metalu.

Będą także nowości od Denona. Firma wywołał niemałe zamieszanie wprowadzając 3 lata temu swoją nową linię Denon Design Series, która miała udowodnić, że komponentowy system audio może był piękny i niewielki, bez konieczności stosowania kompromisów dotyczących jakości dźwięku. Na wystawie będzie można posłuchać i zobaczyć nowe wzmacniacze z tej serii: PMA-60 i PMA-30, które zagrają z dedykowanymi im źródłami dźwięku: Denonami DRA-100, DCD-100, DCD-50. Poza tym poznamy możliwości systemu kina domowego i multiroom Denon by HEOS.

Sprzęt Sonus Faber, Marantz, Denon, Dali i Canton dystrybuowany przez Horn Distribution na Audio Video Show 2017 będzie można zobaczyć na Stadionie Narodowym w salach: 130, 132, 134 i Studio TV2

Brak komentarzy