Focal Sopra jakich jeszcze nie widzieliście

0
Focal Sopra now kolory zajawka

NOWOŚCI / Najważniejsze jest zawsze brzmieni – to powie każdy audiofil. Coraz więcej uwagi przykładamy jednak do tego, jak wygląda sprzęt audio. Wiedzą to doskonale producenci, zatrudniając do projektowania świetnych designerów. Francuski Focal, jeden z najbardziej znanych producentów kolumn na świeci, wprowadza właśnie dwa nowe rodzaje wykończenia swoich kolumn Sopra N°2.

Dawno minęły czasy, kiedy wygląd sprzętu audio się nie liczył. Mieszkamy coraz lepiej, coraz większą wagę przykładamy do estetyki najbliższego otoczenia. Wszystko, co wokół nas, ma być nie tylko funkcjonale, ergonomiczne i nowoczesne, ale także piękne i dopasowane do naszego gustu. Także sprzęt audio.

Focal Sopra now kolory 1

Po sukcesie głośnika Sopra N°2 stworzonego jako edycja specjalna i wprowadzonych na rynek z okazji 10 rocznicy połączenia marek Focal i Naim, firma Focal postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie, aby wprowadzić zupełnie nową kolekcję wykończeń głośników Sopra na rok 2023.

Focal Sopra now kolory 4

Właśnie zaprezentowano dwa nowe wykończenia dla głośników Sopra N°2: Black Ostrea i Brown Concrete. Wykończenie Brown Concrete dziedziczy design wykończenia edycji specjalnej stworzonej na 10-lecie współpracy Focala i Naima. Dzięki metalicznemu brązowemu panelowi przedniemu i jego czekoladowym, betonowym panelom bocznym, głośnik ten płynnie wtapia się w każde wnętrze. Focal pisze, że ‘”jest to dzieło sztuki, wnoszące nowoczesny wygląd do każdej przestrzeni życiowej”.

Focal Sopra now kolory 3

Wykończenie Black Ostrea jest inspirowane perłowym wyglądem ostrygi. Ujawnia swój pełny charakter dzięki opalizującemu wykończeniu z każdej strony. “Stworzona przez efekt betonu, mineralna strona to precyzyjna praca wykonana przez ekspertów, którzy dążą do tego, aby każdy produkt był wyjątkowy. To wykończenie jest doskonałym dodatkiem do współczesnego domu, łącząc nutę betonu i metalu, i dodając wyrafinowany styl do każdego wnętrza” – pisze Focal.

Focal Sopra now kolory 2

Nowe wykończenia dotyczą wyłącznie modelu Sopra N°2, nie można ich zamówić do innych modeli Focala. Głośniki mają być dostępna jeszcze w grudniu 2022 roku.

Focal Sopra N°2 kolumny głośnikowe
Nowe wykończenia: Black Ostrea i Brown Concrete
Dystrybucja – FNCE

Brak komentarzy