Denon zupełnie inny? Zapowiedź premiery i nowe komponenty audio-video

0
Banner_Teaser campaign

NOWOŚCI / Co szykuje Denon? Czy firma będąca liderem klasycznego kina domowego i znana z dobrego stereo chce czymś zaskoczyć i pokazać urządzenie, jakiego do tej pory w jej ofercie nie było? Premiera zapowiadana jest na przełom lutego i marca 2017 roku. A w sklepach są już nowe, klasyczne amplitunery klasy premium z wbudowaną technologią multiroom HEOS oraz nowy zestaw stereo.

Denon udostępnił teaser nowego sprzętu. Sądząc ze sposobu zapowiedzi, będzie to coś z pogranicza kina domowego i audio, ale podane inaczej. Slogan reklamowy w filmie sugeruje, że otrzymamy urządzenie bardzo proste w obsłudze, niewielkie i wykorzystujące technologię bezprzewodową. Patrząc na cień na filmie ukazującym tylko jedno pokrętło z przodu, także specjaliści od UX maczali w tym palce. Zapowiada się ciekawie.

Tymczasem miłośnicy klasycznego sprzętu mogą kupić kilka nowych urządzeń Denona. W ofercie pojawiły się dwa bardzo bogato wyposażone amplitunery kina domowego klasy premium: AVR-X4300H oraz AVR-X6300H. Pierwszy z nich wyposażono w 9-kanałowy wzmacniacz, drugi jest pierwszym w historii Denona urządzeniem 11-kanałowym! Oba są wyposażone w technologię HEOS zapewniającą dostęp do popularnych serwisów streamingowych i funkcjonalności multiroom.

Więcej o Denon  AVR-X4300HAVR-X6300H

Denon-AVR-X6300H_BK-E2-product-left

Denon przygotował także nowości dla miłośników stereo: wzmacniacz PMA-1600NE oraz odtwarzacz Super Audio CD, DCD-1600NE. PMA-1600NE łączy w jednej obudowie przedwzmacniacz, mocny wzmacniacz dostarczający 2x140W przy 4 omach oraz konwerter cyfrowo-analogowy. DAC wbudowany do urządzenia ma bardzo dobre parametry – odtwarza formaty najwyższej rozdzielczości aż do 384kHz/32bit i DSD11.2MHz. Na pokładzie jest także przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM i MC.

denon-pma1600

denon-dcd1600

Nowy odtwarzacz DCD-1600NE odczytuje formaty CD i Super Audio CD, ale to nie wszystko. Potrafi też odczytać z płyt DVD-R/RW zapisane na nich pliki DSD2.8MHz oraz 5.6MHz i pliki PCM formacie aż do 192kHz/24bit.

Więcej o Denon PMA-1600NE i DCD-1600NE

Dystrybucja: Horn

 

Brak komentarzy