Black Friday Sklep RMS.pl. Ponad 100 tańszych produktów

0
BLACK_FRIDAY_2020(1) Rafko

PROMOCJA / Black Friday do końca listopada. Firma Rafko, dystrybutor takich marek jak Musical Fidelity, Exposure, Melodika czy HiFi Man, ogłosił, że w wyprzedażach znajdzie się ponad 100 produktów w najlepszych cenach w tym roku. 

Na Black Friday firma przygotowała ponad 100 produktów w najlepszych cenach w tym roku. Kupić można sprawdzone sprzęty audio: słuchawki, kolumny, wzmacniacze, akcesoria i gotowe zestawy. Black Friday trwa od teraz aż do poniedziałku 30.11.2020 lub do wyczerpania zapasów.  

Pełna lista przecenionych urządzeń dostępna jest pod poniższym adresem: 
https://sklep.rms.pl/black-friday-czarny-piatek  

Jeżeli jakiś model nie znajduje się na liście produktów, firma zachęca do kontaktu z doradcami: tel. 85 747 97 50 lub e-mailowo: sklep@rms.pl.

W promocji znalazł się między innymi HiFiMAN HM700 – ultralekki przenośny odtwarzacz FLAC- ze słuchawkami RE-400B w komplecie 16GB. HM-700 to unikalne połączenie cech takich jak mobilność i jakość dźwięku. Ultralekki – 82 gramy i ultracienki – 12mm grubości, a w środku zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy od Analog Devices i bateria, która wystarczy nawet na 15 godzin. W zestawie z audiofilskim modelem słuchawek RE-400B. 

tsx440t_rekomendacja Polk

Kupić można także kolumny podłogowe Polk Audio TSx 440T. Wyposażone w potężny, wyprofilowany bas refleks oraz przetworniki o dużej mocy, zamknięte w unikalnej, wygiętej w kształt liry obudowie. Nierezonujące płyty MDF tworzą niezwykle sztywną konstrukcje z akustycznie obojętną przestrzenią, idealną do pracy przetworników Dynamic Balance.  

RP_8000F_1 Polk

Tańsze są także głośniki Klipsch Reference Premiere RP-8000F. Cechą charakterystyczną serii Reference Premiere są przetworniki średnioniskotonowe Cerametallic, które dzięki swej wyjątkowej sztywności i lekkości minimalizują zniekształcenia i maksymalizują wydajność. W połączeniu z przetwornikiem wysokotonowym LTS Tractrix, RP-8000F zapewniają najwyższą wydajność kolumn i niesamowitą czystość

Lista promocji – TU.

Black Friday – promocja Rafko

Brak komentarzy