XLO zaufało Polsce! Polpak europejskim dystrybutorem

0
XLO zajawa

NOWOŚCI / XLO to firma, o której słyszał pewnie każdy audiofil. Przewody tego amerykańskiego producenta są od lat jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i znanych na rynku audio, cenią je również profesjonaliści. XLO ogłosiła właśnie, że polski Polpak został wyłącznym dystrybutorem ich kabli na całą Europę!

XLO została założona w 1991 roku przez znanego amerykańskiego projektanta okablowania Rogera Skoffa. Firma zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swoim interkonektom analogowym i kablom głośnikowym o unikalnym wyglądzie i bardzo wysokiej jakości brzmienia. Do dziś tworzy kable zarówno przystępne cenowo jak i bardzo drogie, hi-endowe konstrukcje dla najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia.

Przewody XLO znajdziemy zarówno w prywatnych domach premiera Malezji czy sułtana Brunei, jak i u profesjonalistów – używane są w studiach Lucasfilm i Sony Pictures. Można je znaleźć w domu Stevena Spielberga i w laboratoriach uniwersyteckich. Są one uznawane za podstawowe narzędzie pracy przez muzyków i inżynierów nagrań na całym świecie. Firma szczycie się też wieloma patentami i podkreśla, że wszystkie elementy – od stopu metali, przez geometrię, izolację aż po wtyki – są jej własnego projektu.

XLO 1

XLO od początku tworzy wielokrotnie nagradzane okablowanie audio/video, kable cyfrowe i zasilające, a także akcesoria, które są cenione przez audiofilów i melomanów na całym świecie.

XLO International Inc. Ogłosiło właśnie, że firma Polpak została jej wyłącznym dystrybutorem wszystkich produktów dla całego regionu europejskiego!

Polpak Poland to rodzinna firma założona w 1996 roku jako firma specjalizująca się w dystrybucji wysokiej jakości produktów audio/video, hi-fi, kina domowego oraz instalacyjnych. Będzie oferowała produkty XLO za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów detalicznych, wyspecjalizowanych salonów, sklepów on-line i firm instalacyjnych.

Czytaj także:

Test monitorów Taga Harmony Azure B-40 V2

Yaqin mc-100b. Test lampowca z Chin

Brak komentarzy