“Tydzień z hi-endem”. Posłuchaj zestawu Perlisten, Exposure, dCS Lina

0
Rafko hi-end zajawka

SPOTKANIA / Okazja do posłuchania sprzętu z wysokiej półki. Białostocka firma Rafko zaprasza na “Tydzień z hi-endem”. Do 1 lutego w jej firmowym salonie RMS będzie można posłuchać świetnego zestawu składającego się amerykańskich kolumn Perlisten oraz brytyjskiej elektroniki: wzmacniacza Exposure i przetwornika dCS Lina.

Rafko to od lat obecny na rynku dystrybutor znanych marek. Kilka miesięcy temu do swojej oferty dołączył sprzęt kilku kolejnych firm, między innymi Canora, dCS Lina i Prlistena. I właśnie głośniki tego ostatniego usłyszymy w prezentowanym zestawie, razem z brytyjskim źródłem. System składać się będzie z:   

    • Kolumn podstawkowych Hi-End Perlisten S5m
    • Zestawu wzmacniającego Exposure 5010 Preamp + Exposure 5010 PWR Mono
    • Zestawu dCS Lina Network DAC + dCS Lina Master Clock Generator

“Tydzień z hi-endem” w salonie RMS. Hi-End Perlisten Audio S5m  

Kolumny podstawkowe Hi-End Perlisten Audio S5m to niesamowita dokładność, przejrzystość i kontrola kierunkowości połączona z dynamiką i dokładnym oddaniem sceny dźwiękowej.

Rafko hi-end 2

Perlisten Audio S5m wyposażono w wiele zaawansowanych rozwiązań Perlisten Audio, m.in. w zastrzeżone rozwiązanie DPC-Array (Directivity Pattern Control), czyli trzy głośniki kontrolujące średnie i wysokie częstotliwości: 28-milimetrową kopułkę berylową oraz sąsiadujące z nią dwie ultralekkie kopułki 28 mm TPCD z dwóch warstw tworzywa TeXtreme, czyli cienkiej plecionki karbonowej.

Exposure 5010 Preamp + Exposure 5010 PWR Mono

Zestaw brytyjskiej elektroniki Exposure 5010 Preamp + Exposure 5010 PWR Mono w najlepszym analogowym wydaniu!

hiend sklep rms (2)

Exposure 5010 to przedwzmacniacz z topowej serii urządzeń Exposure, w którym za zasilanie odpowiada transformator 200 W wyprodukowany na indywidualne zamówienie Exposure’a. W zestawie z dwoma końcówkami mocy 5010 to produkt, które powstały według starej dobrej szkoły budowania stopni końcowych wzmacniaczy. Dlatego dysponuje gigantycznym, 800 watowym zasilaczem, który kieruje prąd do dwóch kondensatorów Kemeta.

Przetwornik dCS Lina

O cyfrową sekcję zadba ultranowoczesny sieciowy przetwornik cyfrowo-analogowy dCS Lina Network DAC, chwalony za techniczną dokładność i zdolność do ujawniania zdumiewających poziomów szczegółowości w nagraniach cyfrowych. Całkowicie nowa konstrukcja elektroniczna i mechaniczna oferuje szeroki zakres funkcji w kompaktowym i eleganckim formacie. dCS Lina DAC doskonale sprawdza się w pojedynkę, na naszym odsłuchu wzmocnimy go jednak dodatkowo specjalnym generatorem sygnału zegarowego z tej samej serii dCS Lina Master Clock.

Rafko hi-end 3

dCS Lina Master Clock to wzorcowy zegar główny 1 stopnia, który wykorzystuje dwa oscylatory kryształowe, aby zapewnić precyzyjne i stabilne odniesienie do taktowania dla przetworników DAC. Minimalizuje jiter i zapewnia znaczny wzrost jakości dźwięku podczas przesyłania strumieniowego lub słuchania przez USB.

“Tydzień z hi-endem” z Rafko w salonie RMS
Białystok, ul. Hetmańska 33B 
• Kolumny podstawkowe Hi-End Perlisten S5m
 • Zestaw wzmacniający Exposure 5010 Preamp + Exposure 5010 PWR Mono
 • Zestaw dCS Lina Network DAC + dCS Lina Master Clock Generator  
26.01 – 1.02 2023
Tel. 
85 747 97 50 
607 266 304
607 266 301

Brak komentarzy