Na Temat Audio – nowy sklep audiofilski

0
Na temat audio zajawka

NOWY SKLEP / Nowe miejsce na audiofilskiej mapie Warszawy – rusza sklep ze sprzętem grającym Na Temat Audio. Wśród kilkunastu znanych marek znalazły się takie, które były od pewnego czasu w Polsce nieobecnie, między innymi gramofony Mobile Fidelity Electronics i elektronika słynnej amerykańskiej firmy Balanced Audio Technology.

Otwieranie stacjonarnego sklepu to spore wyzwanie – wiele osób kupuje w internecie, bo tak łatwiej i szybciej. Jest jednak grupa miłośników dobrego brzmienia, którzy wolą tradycyjne sklepy. Można sprzęt obejrzeć z bliska, sprawdzić jego możliwości a przede wszystkim posłuchać w różnych konfiguracjach. Nie bez znaczenia jest też możliwość skorzystania z porad wyszkolonych i doświadczonych sprzedawców. Do dyspozycji klientów oprócz sali ekspozycyjnej zostanie oddana również profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa.

Na temat audio1

Sklep Na Temat Audio na niemal 200 metrach kwadratowych powierzchni oferować będzie sprzęt kilkunastu marek, między innymi legendarne brytyjskie kolumny PMC czy Tannoy, elektronikę Cyrusa i Unison Research. Do kupienia będzie sprzęt lampowy i tranzystorowy, coś dla siebie znajdą miłośnicy cyfrowego audio i i winyli.

Pojawią się też marki, które były nieobecne od jakiegoś czasu na polskim rynki, między innymi gramofony i akcesoria gramofonowe Mobile Fidelity Electronics, “córki” słynnej firmy Mobile Fidelity Sound Lab wydające najwyższej jakości płyty. A także znakomita elektronika amerykańskiej marki Balanced Audio Technology. Do kupienia będą urządzenia tańsze i hi-endowe, na przykład kosztowne odtwarzacze i DAC Esoterica czy gramofony Oracle Audio.

Na temat audio 4

Otwarcie sklepu w poniedziałek, 4 maja o godzinie 12. Na Temat Audio mieści się w Warszawie przy ul. Woronicza 31. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną klienci muszą przestrzegać specjalnego reżimu. Każdy z odwiedzających sklep może być spokojny, gdyż wszelkie wizyty odbywać się będą z zachowaniem koniecznych środków bezpieczeństwa, z czasowym zamknięciem salonu celem indywidualnych spotkań włącznie. A oficjalne, huczne otwarcie nastąpi w późniejszym terminie.

Na Temat Audio – stacjonarny sklep audiofilski
Warszawa, ul. Woronicz 31

Na temat audio 2

Na temat audio 3

Brak komentarzy