MoFi – dwie nowe wersje gramofonów StudioDeck

0
MoFi nowe zajaw

NOWOŚCI/ Amerykańska firma MoFi Electronics wprowadza do sprzedaży nowe gramofony. Są to dwa modele – StudioDeck Foundation i StudioDeck Foundation +. Oba urządzenia oparto o sprawdzone i popularne rozwiązania. Gramofony są też bardzo rozsądnie wycenione. Niebawem dostępne w Polsce.

Oba nowe modele MoFi mają konstrukcję opartą na sprawdzonym i świetnie przyjętym przez rynek gramofonie StudioDeck. W nowych urządzeniach zastosowano izolacyjne nóżki, posiadające możliwość regulacji, oraz zrezygnowano z osłony przeciwpyłowej. Wersja StudioDeck Foundation + wyposażona jest w skalibrowaną wkładkę StudioTracker.

Ponadto w ofercie MoFi w dziale „akcesoria” dostępne będą nóżki ULNF (Ultra Low Noise Component) od firmy HRS oraz osłona przeciwpyłowa pasująca do wszystkich oferowanych modeli.

MoFi nowe 1

Teraz klienci mogą rozpocząć przygodę z dźwiękiem analogowym odczytywanym z płyt winylowych kupując najtańszy w ofercie StudioDeck Foundation lub StudioDeck Foundation +, a następnie wzbogacić go o dodatkowe nóżki ULNF i osłonę przeciwpyłową.

MoFi Electronics to firma związana ze znanym wszystkim miłośnikom dobrego brzmienia labelem Mobile Fidelity Sound Lab, ich wydania słynnych albumów są uważane przez wielu za referencyjne. Kilka lat temu postanowiono, że firma zajmie się również dostarczaniem urządzeń do ich odtwarzania. I to nie byle jakich, bo zaprojektowanych przez najwyższej klasy specjalistów. 

MoFi nowe 2

Pierwsze produkty ujrzały światło dzienne w 2016 roku. Firma zapewnia, że gramofony Mobile Fidelity zapewniają bezkompromisowe odtwarzanie płyt winylowych i utrzymują wysokie standardy Mobile Fidelity Sound Lab. I ma do tego podstawy, bo zaprojektowano je we współpracy z jednym z czołowych projektantów gramofonów i ramion Allenem Perkinsem ze Spiral Groove. W ofercie są też przedwzmacniacze gramofonowe, wkładki oraz akcesoria.

MoFi StudioDeck Foundation i MoFi StudioDeck Foundation +  – gramofony
Ceny:
StudioDeck Foundation – 4400 zł
StudioDeck Foundation + –  4999 zł
Dystrybucja – EIC

StudioDeck Foundation:
 10 ” ramię gramofonowe
 talerz z Delrinu o grubości 3/4″
 standardowe nóżki izolacyjne
 odwrócone łożysko główne
 silnik synchroniczny
 satynowy czarny korpus z MDF
 opcjonalnie: nóżki ULNF (HRS) i osłona przeciwpyłowa

StudioDeck Foundation +:
 10 ” ramię gramofonowe
 talerz z Delrinu o grubości 3/4″
 zamontowana i wstępnie skalibrowana wkładka StudioTracker
 standardowe nóżki izolacyjne
 odwrócone łożysko główne
 silnik synchroniczny
 satynowy czarny korpus z MDF
 opcjonalnie: nóżki ULNF (HRS) i osłona przeciwpyłowa

Nóżki ULNF (Ultra Low Noise Component)
 Stopki izolacyjne zaprojektowane przez HRS, zestaw czterech wsporników.
Osłona przeciwpyłowa
 Pasuje do wszystkich wariantów gramofonów StudioDeck i UltraDeck

Brak komentarzy