Focal i Naim w zestawie. Z niespodzianką gratis

0
Naim Uniti Star + Focal  zajawka

NOWOŚCI / Focal i Naim zacieśniają współpracę. Obie firmy oferują teraz dobrane do siebie, gotowe do pracy systemy hi-fi oparte o komponenty obu marek. Potencjalny klient może kupić gotowy zestaw składający się z kolumn głośnikowych, systemu odtwarzającego ze wzmacniaczem i okablowanie. Ale to nie wszystko – otrzymujemy też promocyjnie czasowy abonament na usługi streamingowe w wybranych serwisach. 

Focal i Naim to dwie marki, które od 10 lat współpracują pod szyldem Vervent Audio Group. Obie są też ikonami audio, nie tylko w swoich krajach, uosabiają to, co najlepsze we francuskim audio i angielskiej elektronice. To też jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie, i nie tylko.

Naim Uniti Star + Focal 1

Focal i Naim postanowiły zaoferować odbiorcom gotowy system hi-fi o wyjątkowych walorach brzmieniowych, parametrach i wykończeniu. W jego skład wchodzą nowe głośniki Focal Aria K2 926 i odtwarzacz all-in-one Naim Uniti Star w wykończeniu Ash Grey. 

ARIA K2 926 i NAIM UNITI STAR

Wyprodukowane we Francji nowe kolumny głośnikowy Focal Aria K2 926 są wyposażone w kultową membranę K2 Power firmy Focal. Zbudowana z włókna aramidowego zapewnia dynamiczny dźwięk i wysoką moc, a także nadaje głośnikowi wiele charakteru. Niezależnie od tego, jaki gatunek muzyki lubisz odtwarzać, wrażenia słuchowe mówią same za siebie.

Aria_926_K2_Ash_Grey_34_Couple

Wyprodukowany w Anglii odtwarzacz Naim Uniti Star typu all-in-one w pełni wykorzystuje możliwości głośników i pozwala w prosty i inteligentny sposób zarządzać muzyką z różnych źródeł – platform streamingowych, odtwarzacza CD, telewizora, gramofonu itp. Można przesyłać muzykę w wysokiej rozdzielczości, słuchać płyt CD i ulubionych stacji radiowych, korzystać z licznych serwisów streamingowych, poprawić jakość dźwięku w telewizorze.

KOMPLEKSOWA OFERTA 

System ten jest dostępny w wykończeniu Ash Grey, które pochodzi z linii Focal Utopia, “klejnotu w koronie” Focala. 

Naim Uniti Star + Focal 2

Oferta Naima i Focala jest kompleksowa. Do systemu otrzymujemy parę wysokiej klasy kabli NAC A5 (4 m) oraz trzymiesięczny bezpłatny dostęp do platform TIDAL i Qobuz (tylko dla nowych użytkowników). Cena nowego systemu nie jest jeszcze ostatecznie ustalone, ale będzie oscylowała wokół 36-37 tys. zł. 

Aria K2 926 i odtwarzacz all-in-one Naim Uniti Star w wykończeniu Ash Grey
Dystrybucja – FNCE

Brak komentarzy