T+A i Focal na niecodziennej prezentacji

0
T+A Audione zajawka

SPOTKANIE / Szykuje się ciekawa audiofilska i kulturalna niedziela. Będzie można w dobrych warunkach, w miłej atmosferze posłuchać muzyki na interesującym sprzęcie i wziąć udział w wernisażu wystawy. W rolach głównych “wystąpią” obrazy Vasyla Netsko i elektronika niemieckiej marki T+A oraz słynne kolumny francuskiej marki Focal zaprezentowane przez salon Audioneo z Rotmanki pod Gdańskiem. Wszystko odbędzie się już 1 października.

Niecodziennie możemy w spokoju, bez pośpiechu, korzystając z leniwej niedzieli wziąć udział w tak niecodziennym wydarzeniu z pogranicza sztuk plastycznych i audio, obejrzeć interesującą wystawę i posłuchać sprzętu z najwyższej półki. Taka okazja nadarzy się w najbliższą niedzielę. A wszystko w ramach Festival Chillout Classic 702.

T+A Audione 1

To już trzecia edycja imprezy, która łączy wydarzenia literackie, artystyczne, muzyczne i nie tylko. Filozofią Chillout Classic jest bycie tu i teraz, skupienie się na jednej rzeczy, w tym wypadku na dźwiękach i przestrzeni pomiędzy nimi. Organizatorzy mają też ambicje łączenia muzyki z innymi dziedzinami działalności artystycznej. W tym roku przewidzianych jest kilka koncertów, wykłady i pikniki, a w części literackiej spotkanie z Michałem Rusinkiem, wielopokoleniowa zabawa literacka oraz terenowa gra “Lepiej Szymborska”. Więcej informacji o Festival Chillout Classic 702 – TUTAJ.

Audiofilów powinna zainteresować szczególnie impreza współorganizowana 1 października przez Pawła Balewskiego i salon Audioneo z Rotmanki pod Gdańskiem. W niedalekim hotelu 4 Pory Roku w Bąkowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń festiwalu, zatytułowane “Śladami wielkich mistrzów. Malarstwo i muzyka”. 

T+A Audione 3

– Rozpoczniemy o godz. 18 od wernisażu prac Vasyla Netsko, a o godz. 19 dyrektor festiwalu, Tomasz Diakun, otworzy Chillout Classic Session – mówi Paweł Balewski. – A później zapraszamy na coś w rodzaju muzycznego koncertu, na którym za pomocą muzyki postaramy się “opowiedzieć” te obrazy. Będzie to wydarzenie wielopoziomowe: artystyczne, muzyczne, audiofilskie, pełne synestetycznych doświadczeń. Serdecznie zapraszamy.

Będzie czego posłuchać, bo przygotowano nie lada sprzęt audio. Prezentacja będzie prowadzona na referencyjnym zestawie stereo: kolumnach Focal Utopia Scala EVO i elektronice T+A z referencyjnej linii HV. Za źródło analogowe posłuży zestaw włoskiej marki Gold Note. 

Pozostało kilkanaście ostatnich miejsc. W sprawie wejściówek zapraszamy do kontaktu z salonem Audioneo, Rotmanka, ul. Kościelna 1, tel. 698 615 124

“Śladami wielkich mistrzów. Malarstwo i muzyka” – wernisaż wystawy i audiofilska prezentacja
T+A, Focal, Gold Note
Niedziela, 1 października, godz. 18
Hotel 4 Pory Roku w Bąkowie pod Gdańskiem

Brak komentarzy