Lyngdorf, Exposure i Davis na Audio Video Show 2018

0
tRIMEX NA avs  ZAJAWKA

AUDIO VIDEO SHOW / TRIMEX / Są takie firmy, które biorą udział w warszawskiej wystawie od samego początku. Jedną z nich jest Trimex. Dystrybutor znanych marek audio w tym roku zaprezentuje swoją ofertę w trzech salach w hotelu Radisson Blu Sobieski. Warto zwrócić uwagę na nowe na polskim rynku Kable TCI i nowość w ofercie – francuskie kolumny głośnikowe marki Davis Acoustics.

Trzon prezentacji stanowić będzie elektronika dwóch marek – Exposure i Lyngdorf Audio. Ta ostatnia słynie z doskonałych wzmacniaczy impulsowych pełniących jednocześnie funkcję przetworników cyfrowo-analogowych, dodatkowo wyposażonych w system korekcji akustyki RoomPerfect. Na Audio Video Show posłuchamy ich najnowszej konstrukcji.

tRIMEX NA avs lyngdorf

Lyngdorf Audio TDAI-3400 jest także streamerem, ale będzie go można również posłuchać w duecie z odtwarzaczem płyt Lyngdorf Audio CD-2. Całość uzupełni firmowy system głośników FR-1. Opcjonalnym elementem będzie subwoofer BW-2. System umożliwia stosowanie zestawów głośnikowych innych firm, co zostanie zaprezentowane na przykładzie kolumn głośnikowych Davis Acoustics.

Test wzmacniacz Lyngdorf Audio TDAI-2174

Exposure to brytyjska firma powstała w roku 1974 roku, która do dziś mocno zaznacza swoją obecność na światowym rynku audio. Pomimo konserwatyzmu i nieczęstych zmian w ofercie, idzie z duchem czasu tworząc nowe produkty. Trimex zaprezentuje między innymi najnowszą serię produktów – Exposure XM oraz najnowszy system Exposure dzielony 5010 w postaci przedwzmacniacza i monofonicznych końcówek mocy (200W przy 8 Ohm, 370W przy 4 Ohm). Ponadto obecne będą też znane serie – 1010, 2010S2 oraz 3010S2.

 

Nowością w ofercie Trimexu są kolumny Davis Acoustics. Francuski producent głośników działający od 1986 roku znany jest dzisiaj na całym świecie nie tylko z własnych zestawów do stereo i kina domowego. Oferuje również swoje przetworniki innym producentom. Podczas Audio Video Show zaprezentowane zostaną kolumny z serii Discovery, Balthus, 30, Courbet, Heritage, a także najnowsza konstrukcja – duży, podstawkowy głośnik Nikita 3.0 z serii Dream.

Trimex na Avvs AVIES

Wszystkie systemy łączone będą kablami firmy TCI Cables. To brytyjski producent okablowania audio-video działający od 1993 roku. Dodatkowo zaprezentujemy pełen przekrój produktów oferowanych przez firmę.

Trimex na Audio Video Show
Hotel Radisson Blu Sobieski, sale Arkadia I, Arkadia II, Arkadia III

Brak komentarzy