Trimex wydawcą płyty słynnego polskiego zespołu

1
rezerwat zajawka

WYDARZENIE / Trimex, znany warszawski dystrybutor sprzętu audio, rozszerza swoją działalność. Niedawno poinformowano, że firma zostanie wydawcą najnowszego albumu słynnej polskiej grupy Rezerwat. Płyta będzie wydana w związku z 40 rocznicą działalności zespołu. 

Trimex nie tylko sprzedaje sprzęt znanych marek, między innymi Lyngdorfa czy Davis Acoustics, ale jest znany z promowania muzyki w ogóle. Na wystawach Audio Video Show zaprasza na koncerty Władysława Komendarka a w swoim salonie gości znanych muzyków na tematycznych spotkaniach. Ale na tym nie koniec.

Firma wzięła się też za wydawania płyt. Ukazały się jej nakładem dwa albumu YLO Violin – pod tym pseudonimem kryje się młoda zdolna polska skrzypaczka Ilona Perz-Golka. Teraz jednak nadeszła wiadomość, że jesienią Trimex wyda płytę prawdziwej gwiazdy – legendarnego zespołu Rezerwat.

List intencyjny o współpracy

List intencyjny o współpracy

Nowy album będzie nazywał się „REZERWAT 40”, szata graficzna w pewnym stopniu nawiązuje wprost do pierwszego albumu zespołu, lecz w nieidentyczny, czy nawet oczywisty sposób. Najnowszy album ukaże się jako płyta winylowa i CD. Nakład płyty winylowej zostanie ograniczony tylko do 500 sztuk, każda będzie posiadać swój unikalny numer! 

Ale to nie wszystko. Rezerwat i Trimex zaprosili do współpracy cenioną na rynku marką Steel, producenta m.in. glanów. Taka współpraca musiała zaowocować czymś szczególnym. Otóż po wyprzedaży całego nakładu płyt winylowych, zostanie ogłoszony zwycięski numer, a jej właściciel lub właścicielka otrzyma od partnera wydawcy przygotowane specjalnie dla tej osoby jedyne na świecie buty rockowe sygnowane nazwą Rezerwat!

Adam Nowak z firmy Trimex i grupa Rezerwat

Adam Nowak z firmy Trimex i grupa Rezerwat

Płyty zgodnie z zapowiedzią będzie można nabywać w preorderze już od 1 października, zaś sam album będzie miał swoją premierę 28 października tego roku w trakcie jednych z największych targów audio video – Audio Video Show w Warszawie.

Rezerwat obchodzi w tym roku 40-lecie swojej działalności. Jubileusz będzie można świętować także w inny sposób. Na rynek trafią specjalnie przygotowane przez dystrybutora marki Davis Acoustics jedyne na świecie kolumny głośnikowe sygnowane podpisami członków zespołu. Jedna jedyna para trafi do szczęśliwego nabywcy po zakończonej licytacji. Kolumny można było zobaczyć w trakcie spotkania w Łodzi, na którym oficjalnie poinformowano o współpracy. 

Kolumny z podpisami członków zespołu

Kolumny z podpisami członków zespołu

Ponadto jedna z prezentowanych w trakcie imprezy okładek, która została podpisana przez zespół, trafi na aukcję charytatywną. Szczególna gratka dla fanów zespołu i osób interesujących się tego typu pamiątkami.

Partnerzy wydania: Ministerstwo Dźwięku, Fotel Dobrego Brzmienia, Torty artystyczne Łódź, Steel, Spedboy, BigParty, Ton i Nuta.

Jeden komentarz

  1. zombiszczak pisze:

    Hmmm…
    Adamiak umarł, Nikodemski umarł….
    Więc trochę to słabo widzę :-(

Post a new comment