Nowy odtwarzacz sieciowy od TAGA Harmony

0
TAGA Harmony TWA-10B zajawka

NOWOŚCI / TAGA Harmony wprowadza do sprzedaży urządzenie dla miłośników cyfrowego audio. To bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy TWA-10B. Streamer i DAC, mimo naprawdę niewielkich rozmiarów, jest bardzo bogato wyposażony i zaimplementowano w nim sporo funkcjonalności. Jak zwykle w przypadku TAGI urządzenie zostało bardzo rozsądnie wycenione. 

Odtwarzacze sieciowe i streamery stają się dziś głównymi źródłami muzyki w wielu systemach, w tych tańszych, podstawowych, jak i w tych najwyższej klasy. Dają olbrzymie możliwości korzystania z różnorakich zasobów nagrań niemal bez ograniczeń. Takim urządzeniem jest też nowa TAGA.

TAGA Harmony TWA-10B umożliwia przesyłanie cyfrowych treści muzycznych ze smartfonów, tabletów, bibliotek muzycznych na komputerach lub pamięciach sieciowych, a także z najlepszych internetowych serwisów muzycznych i stacji radiowych.

TAGA Harmony TWA-10B 1

Niewielkie urządzenie daje możliwość przesyłania sygnału zarówno za pośrednictwem kabla internetowego LAN jak i bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-fi i Bluetooth®. TWA-10B można szybko i łatwo podłączyć do istniejącego sprzętu audio i przekształcić go w ekscytujący cyfrowy inteligentny system.

TAGA Harmony TWA-10B może pełnić zarówno funkcję streamera i podawać sygnał do zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego, jak również pełnego odtwarzacza sieciowego. Na jego pokładzie zamontowano bowiem niezły DAC ESS SABRE Premier Stereo ES9023. Za pośrednictwem urządzenia można słuchać internetowych serwisów muzycznych (w tym Spotify, Tidal, Deezer, Napster, Qobuz) oraz radia internetowego (iHeartRadio, TuneIN).

TAGA Harmony TWA-10B 2

TAGA Harmony TWA-10B zamknięta jest w naprawę niewielką obudowę i można łatwo znaleźć miejsce na jej ustawienie. Producent, polska firma Polpak, wyceniła je bardzo rozsądnie, kosztuje mniej niż 800 zł. 

TAGA Harmony TWA-10B – odtwarzacz sieciowy/streamer
Cena – 799 zł
Dystrybucja – Polpak

GŁÓWNE CECHY:
* Wi-fi i Bluetooth® do bezprzewodowego przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów, komputerów, serwisów muzycznych online i radia internetowego.
* Obsługa różnorodnych internetowych serwisów muzycznych (w tym Spotify, Tidal, Deezer, Napster, Qobuz) oraz radia internetowego (iHeartRadio, TuneIN) pozwala cieszyć się najlepszą muzyką i audycjami z całego świata.
* Kompatybilność ze źródłami o wysokiej rozdzielczości do 24bit/192kHz (przez wi-fi i LAN).
* Wysokiej jakości dźwięk wykorzystujący przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE Premier Stereo ES9023 z architekturą Hyperstream™ i Time Domain Jitter Eliminator.
* Obsługa szerokiej gamy formatów o wysokiej rozdzielczości, w tym bezstratnych FLAC i ALAC oraz nieskompresowanego WAV, co pozwala uzyskać najbardziej naturalny i szczegółowy dźwięk.
Kompatybilność z dowolnymi urządzeniami z wejściami audio takimi jak wzmacniacze, amplitunery, systemy audio, soundbary itp. – 3 wyjścia stereo: pozłacane analogowe RCA, cyfrowe optyczne i pozłacane cyfrowe koaksjalne.
* Kompaktowy rozmiar i elegancka konstrukcja z aluminiową obudową pasującą do każdego urządzenia.
Streaming za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji (np. 4STREAM, WiiM Home) dostępnych do pobrania w Apple App Store® i Google Play® Store.
* Wybrane aplikacje zapewniają funkcjonalność multiroom – możesz jednocześnie słuchać muzyki na wielu odtwarzaczach sieciowych TWA-10B lub innych kompatybilnych urządzeniach w różnych strefach i sterować nimi za pomocą jednego interfejsu aplikacji.

Brak komentarzy