Nowy dystrybutor Naima w Polsce

0
naim OK

NOWOŚCI / Nowy dystrybutor Naima w Polsce. Produkty tej legendarnej marki audio sprzedawać będzie firma FNCE S.A (Focal Naim Central Europe). W swojej ofercie ma już także głośniki Focala, przewody Atlas Cables oraz produkty Micromegi. Kupić będzie można tradycyjne sprzęty Naima jak i nowoczesne urządzenia z linii Mu-so.

Naim to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych europejskich marek audio. Brytyjska manufaktura rozpoczęła działalność w 1973 roku. Założyciel firmy, Julian Vereker (1945-2000), był kierowcą wyścigowym odnoszącym liczne sukcesy, inżynierem samoukiem i przedsiębiorcą z głęboką pasją do muzyki. Swój wolny czas poświęcał na słuchaniu sław artystycznych lat 60-tych i 70-tych XX wieku. Doszedł przy tym do wniosku, że jakość muzyki odtwarzanej w domowym zaciszu jest niezadowalająca.

Nie znajdując do własnych potrzeb żadnego zadowalającego produktu, przystąpił samodzielnie do projektowania wzmacniaczy i głośników. W tamtym czasie nie miał świadomości, że właśnie tworzy podwaliny wielu uznanych i nagradzanych produktów hi-fi.

Firma stworzyła wiele znanych konstrukcji adresowanych zarówno do przeciętnie zarabiających miłośników dobrego brzmienia jak i do zaawansowanych audiofili, którzy poszukiwali hi-endowych, drogich komponentów, jak choćby odtwarzacz CD Naim CDX2, CD 555 czy słynny wzmacniacz Statement.

Nowy dystrybutor zapewnia, że w ofercie firmy znajdują się odtwarzacze CD i z wbudowanym twardym dyskiem, przetworniki cyfrowo-analogowe, przedwzmacniacze i wzmacniacze oraz liczne akcesoria. Także nowoczesne komponenty audio, jak strumieniowce czy bezprzewodowe systemy Mu-so.

FNCE S.ANaim

Brak komentarzy