Musical Fidelity M6s DAC – nie tylko przetwornik

0
M6 SDAC zajawka

NOWOŚCI /  Polski dystrybutor brytyjskiej firmy Musical Fidelity wprowadza do sprzedaży nowe urządzenie należące do audiofilskiej serii M6s. To wyposażony w nowoczesne rozwiązania przetwornik cyfrowo-analogowy z wysokiej klasy wzmacniaczem słuchawkowym i przedwzmacniaczem stereo. Musical Fidelity M6s DAC

Musical Fidelity M6s DAC to 32-bitowy przetwornik cyfrowo analogowy z obsługą DSD, urządzenie wyposażone jest w najnowszy przetwornik ESS Sabre – topowy model ES9028PRO z technologią Hyperstream III, dedykowany do najwyższej klasy urządzeń audiofilskich i studyjnych.

Urządzenie wyposażono w komplet wejść cyfrowych, z których każde akceptuje klasyczny sygnał PCM w jakości do 32/368, zaś DSD do 5.6Mhz (DSD128). Aby poszerzyć funkcjonalność urządzenia doposażono je w wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy o mocy 1.5W RMS oparty o komponenty z niezwykle cenionego urządzenia MX-HPA. Wyjścia analogowe mogą pracować w trybie liniowym lub w trybie przedwzmacniacza, co pozwala podłączyć DAC bezpośrednio pod końcówkę mocy stereo.

M6 SDAC 1

M6s DAC oferuje perfekcyjne parametry techniczne: zniekształcenia THD przy 20.000Hz nie przekraczają 0.0004%. Separacja kanałów wynosi minimum 105 decybeli, zaś stosunek sygnału do szumu określa parametr 119 decybeli. Liniowość jest lepsza niż 110 decybeli. Pomiary M6s DAC wykazały, że możliwości urządzenia kilkukrotnie przekraczają możliwości innych urządzeń stereo współpracujących z nim w ramach jednego systemu.

M6 SDAC 2

Dźwięk M6s DAC został określony przez producenta jako super transparentny, komunikujący olbrzymią ilość detali ze znaną dla tej marki muzykalnością. Scena dźwiękowa jest holograficzna – szeroko rozciągnięta wszerz oraz w głąb. Dźwięk jest szybki, dociążony, ale nie pozbawiony odrobiny słodyczy i ciepła. 

Musical Fidelity M6s DAC

Cena – 7295 zł 

Dystrybucja: Rafko

Brak komentarzy