HIFIMAN Edition XS – nowa wersja popularnych planarów

0
HiFiMan XS zajawka

NOWOŚCI / HIFIMAN wprowadza nową wersję swoich najpopularniejszych słuchawek planarnych. Premierowe słuchawki mają kilka istotnych ulepszeń, choć jak zapewnia producent, zachowują oryginalną sygnaturę dźwiękową. Nowe HIFIMAN Edition XS wyposażono w najnowsze technologie: akustycznie niewidzialnych magnesów Stealth Magnets oraz membranę NEO supernano (NsD). I co najważniejsze – do czasu premiery nowy model można już zamawiać w promocyjnej, niższej cenie.

Debiutujący w 2015 roku model HIFIMAN Edition X doceniono m.in. nagrodą japońskiego VGP oraz nagrodą CES za innowacyjność, a przez prasę branżową uznany był za jeden z najlepszych modeli otwartych słuchawek planarnych w swoim przedziale cenowym. Ich nową wersję HIFIMAN Edition XS można już zamawiać w preorderze w cenie 2399 zł! Promocyjna cena obowiązuje do 28.02.2022 roku, a od marca wraca do standardowej ceny 2695 złotych.

HIFIMAN Edition XS –  akustycznie niewidzialne Stealth Magnets

Edition XS to magnetostatyczne słuchawki otwarte, które zapewniają szeroką, naturalną scenę dźwiękową i w przystępnej cenie dają dostęp do bogatego świata muzyki w takiej jakości, w jakiej zostały nagrane i zmasterowane.

HiFi Man XS 2

Słuchawki HiFiMan Edition XS korzystają z najnowszej technologii “Stealth Magnets”, czyli “niewidzialnych magnesów”. Magnesy te, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie.

Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HIFIMAN Edition XS –  super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)

Najnowsza ultracienka membrana NEO „supernano”, w skrócie NsD, jest o 75 proc. cieńsza od poprzednich konstrukcji, co przekłada się na znacznie szybszą reakcję i jeszcze bardziej szczegółowe obrazowanie źródeł pozornych. W efekcie model Edition XS dostarcza pełnozakresowy, naturalnie brzmiący dźwięk szczodry w detale.

HiFi Man XS 1

W słuchawkach Edition XS znajdziemy sprawdzone już asymetryczne nausznice, które dostosowują się do naturalnego kształtu uszu oraz opatentowany system obudowy “Window Shade”, który nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku.

Nowy pałąk z zewnątrz pokryty jest czarnym, matowym materiałem, a jego wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu. Ergonomiczny i lekki – pozwala na komfortowe odsłuchy, nawet te długotrwałe. Tym lepiej, że gdy zasmakuje się w XS-owej jakości brzmienia, ciężko się od nich oderwać. Przemyślana konstrukcja słuchawek zapewnia trwałość, która oznacza wygodne dopasowanie na wiele lat.

HIFIMAN Edition XS 4

 

Nowe gniazda 3,5 mm oznaczają łatwe dopasowanie do większości popularnych urządzeń audio. Dostarczony kabel 3,5 mm można wymieniać i rozbudowywać adekwatnie do własnych preferencji.

HIFIMAN Edition XS – słuchawki planarne
Cena – 2399 zł do 28.02.2022 (później 2695 zł)
Dystrybucja – Rafko

Specyfikacja techniczna producenta:
Impedancja:  18 Ω
Skuteczność: 92 dB
Pasmo przenoszenia: 8 Hz – 50 000 Hz
Waga bez okablowania: 405 g
Preorder do 28.02.2022: 2399zł
Cena regularna: 2695 zł

Brak komentarzy