Marek Piekarczyk zaśpiewa w Warszawie. Po raz pierwszy bez TSA

0

KONCERTY / Marek Piekarczyk, słynny wokalista TSA i gitarzysta Adam „Nokk” Jędrzejczyk zagrają na premierowym koncercie z cyklu spotkań z młodą polską muzyką w warszawskim ogródku centrum rozrywkowego Hulakula. Występ już 30 czerwca.

Letnia Muzyczna Scena Hulakula to nowy projekt jednego z największych warszawskich centrów rozrywki. Od strony artystycznej został przygotowany przez dziennikarza muzycznego Jacka Wrońskiego. W czasie letnich koncertów będzie można posłuchać głównie muzyków nowego pokolenia: młodzi, zdolni, reprezentujący różne gatunki artyści zaprezentują swoje pierwsze autorskie materiały.

Na start już 30 czerwca zagra gitarzysta rockowy Adam „Nokk” Jędrzejczyk. Oprócz udziału w kilku zespołach ma na koncie własną płytę, a obecnie doszlifowuje materiał na gitarę akustyczną, który zamierza zaprezentować podczas sobotniego występu w Hulakula.

Album zrealizowałem całkowicie samodzielnie w moim domowym ministudio, gdzie nagrałem wszystkie partie gitarowe oraz basowe. Ponadto zaprogramowałem ścieżki perkusyjne, podkładając brzmienia na komputerze. Ciekawostką jest, że do nagrań użyłem bardzo rzadko spotykanej w tej stylistyce gitary ośmiostrunowej – mówi Adam „Nokk” Jędrzejczyk.

Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert legendy polskiego rocka – Marka Piekarczyka. Artysta zagra w Warszawie po raz pierwszy po rozstaniu z grupą TSA, do którego doszło w marcu tego roku. Na warszawskim koncercie będą mu towarzyszyli Tadeusz Apryjas (gitara) i Jacek Borowiecki (cajon).

Koncert 

Adam „Nokk” Jędrzejczyk, Marek Piekarczyk
Letnia Muzyczna Scena Hulakula
ul. Jagiellońskiej 82B, Warszawa
30 czerwca, godz, 20, bilety – 20 zł

Brak komentarzy