Triangle Esprit Australe EZ – nowa odsłona francuskich kolumn

0
Nowe triangle kolor zajawka

NOWOŚCI / Triangle należy do tych producentów głośników, którzy stawiają na wyraziste, rozpoznawalne brzmienie i ma swoich oddanych fanów. Francuska marka dba także o atrakcyjny wygląd swoich produktów. Właśnie wprowadza nową wersję kolorystyczną swojej znanej serii kolumn Esprit EZ.

Triangle to jeden z najstarszych francuskich producentów głośników dedykowanych do stereo i kina domowego. Należy do wąskiego grona producentów, którzy sami projektują i produkują przetworniki używane w swoich kolumnach. Francuzi piszą, że ich seria Esprit EZ jest prawdziwym ucieleśnieniem filozofii Triangle. “Oferujemy miłośnikom muzyki bezkompromisowe, dynamiczne i żywe brzmienie, które oddaje pełną finezję i piękno każdego utworu muzycznego”. I coś w tym jest – Traingle tak właśnie brzmią: bezpośrednio, dźwięcznie, szybko, detalicznie.

Nowe kolory Triangle Esprit EZ

Seria Traingle Esprit EZ charakteryzuje się nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale również dystyngowanym, ale i dynamicznym stylem. Projekt tych głośników jest bardzo czysty: proste, ostre linie nadają im chłodnej, nowoczesnej elegancji. W tym tkwi ich siła. 

Nowe triangle kolor 1

Teraz do oferowanej gamy wykończeń dochodzi nowa wersja kolorystyczna dostępna we wszystkich modelach serii Traingle Esprit EZ. Kolumny oferowane w najnowszym kolorze Light Oak (jasny dąb) o matowym wykończeniu, doskonale wpisują się w stylistykę wielu nurtów aranżacyjnych. Nie zakłócają atmosfery pomieszczenia, łagodnie wtapiając się w tło. Szklane podstawy z perforowaną, gumową wkładką absorbującą drgania obudowy zapewniają optymalną pracę kolumny na każdym rodzaju powierzchni.

Nowe triangle kolor 3

W skład serii Traingle Esprit EZ wchodzą kolumny podłogowe: Australe EZ, Antal EZ i Gaia EZ, kolumny podstawkowe: Comete EZ, Titus EZ oraz kolumna centralna Voce EZ. Kolumny głośnikowe z serii Triangle ESPRIT EZ są szeroko doceniane za brzmienie łączące wysokiej jakości efekty przestrzenne z bezkonkurencyjną dynamiką.

Traingle Esprit EZ – dynamika, klarowność, mocny bas

Traingle Esprit EZ słyną z otwartości brzmienia i klarowności. To kolumny dla ludzi lubiących wyraźne brzmienie z obecną górą pasma, dużą ilością powietrza i świetną przestrzenią. Ale nie tylko na te aspekty położono nacisk.

Aby zapewnić najwyższą jakość średnich tonów przy zachowaniu mocnego, głębokiego basu, Triangle stworzyło półzawinięte zawieszenie głośnika średniotonowego, wykonane z unikalnego połączenia: pianki i gumy. Zmniejszenie szerokości zawieszenia pozwoliło na powiększenie powierzchni membrany, co pozytywnie odbiło się na efektywności oraz poziomie zniekształceń głośnika. Dodajmy do tego odpowiednio wyprofilowany stożek z masy celulozowej dla lepszego rozpraszania.

Nowe triangle kolor 2

Całość sprawia, że głośnik uzyskuje bezkonkurencyjną dynamikę, a przy tym bierze na siebie cały ciężar przetwarzania zakresu średniego pasma, aby głośniki niskotonowe nie brały udziału w przetwarzaniu wokali. Pozwala to zapobiec nadmiernemu udziałowi niskich tonów w całościowej prezentacji dźwięku.

Triangle Esprit Australe EZ – seria kolumn: nowe wykończenie Light Oak
Ceny:
Triangle Esprit Australe EZ Kolumny podłogowe 2szt., kolor Light Oak – 15 495 zł
Triangle Esprit Antal EZ Kolumny podłogowe 2 szt., kolor Light Oak – 8 945 zł
Triangle Esprit Gaia EZ Kolumny podłogowe 2 szt.,  kolor Light Oak – 7 595 zł
Triangle Esprit Comete EZ Kolumny podstawkowe 2 szt., kolor Light Oak – 4 395 zł
Triangle Esprit Titus EZ Kolumny podstawkowe 2 szt., kolor Light Oak – 3 495 zł
Triangle Esprit Voce EZ Kolumna centralna 1 szt., kolor Light Oak – 2 495 zł
Dystrybucja – Rafko

Brak komentarzy