Nowe słuchawki HiFiMAN – zamknięte Sundara Closed-Back

0
HFM Sundara Closed-Back zajawka

NOWOŚCI / Kolejne słuchawki od znanego producenta HiFiMAN. Do sprzedaży trafia nowa wersja znanego modelu. Ze względu na znakomity dźwięk i przystępną cenę otwarte słuchawki planarne HiFiMAN Sundara wciąż cieszą się dużą popularności. Teraz zyskują nowego kompana w rodzinie w postaci modelu o konstrukcji zamkniętej, czyli Sundara Closed-Back. W styczniu można je kupić taniej.

HiFiMAN Sundara Closed-Back to słuchawki planarne o konstrukcji zamkniętej i jako takie oferują użytkownikom odseparowanie od hałasu z otoczenia. Jednocześnie przez to, że dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz, jak to jest w konstrukcji otwartej, zapewniają użytkownikowi większą dyskrecję, co na pewno docenią także współdomownicy.

Sundara_zamkniete_Closed-Back 4

HiFiMAN Sundara Closed-Back – konstrukcja zamknięta i muszle z drewna bukowego

Stylowe, ręcznie montowane nauszniki z pięknymi muszlami z drewna bukowego przykuwają uwagę i choć kolorem przywodzą na myśl model R10D, to jednak muszle Sundary są zdecydowanie płytsze.
Zamknięte słuchawki Sundara Closed-Back podobnie jak wersja otwarta wyposażone są w ultra cienką membranę NEO Supernano (NsD) oraz uzupełnione o najnowszą technologię HiFiMAN-a – niewidzialne magnesy Stealth Magnets.

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium HiFiMAN, jest ultra cienka membrana NEO Supernano (NsD) – o 80 proc. cieńsza niż membrany w innych popularnych słuchawkach. Sprawia to, że otrzymujemy szybką reakcję, wysoką dynamikę i szczegółowe obrazowanie.

HiFi Man 3

Stealth Magnets, czyli akustycznie „niewidzialne magnesy”. W porównaniu do magnesów o prostokątnym przekroju, których używa się w standardowych konstrukcjach planarnych, najnowsze rozwiązanie wprowadzone przez HIFIMAN-a, czyli akustycznie transparentne magnesy Stealth Magnets radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych, które upośledzają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu.

Stealth Magnets, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Ma to znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, bardziej detalicznym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HiFiMAN Sundara Closed-Back – wysoka skuteczność i hybrydowy pałąk

Słuchawki Sundara Closed-Back wyróżniają się wysoką skutecznością, aż na poziomie 98dB. Pozwala to na ich łatwe wysterowanie, nawet przy połączeniu z urządzeniami mobilnymi.

HFM Sundara Closed-Back 2

Ultraszerokie pasmo przenoszenia pozwala na bezproblemowe i wierne odtwarzanie najdrobniejszych detali – od subbasu po ultradźwięki. Sundara Closed-Back o zapewnia wysoką rozdzielczość, znakomitą dynamikę, wybitną kontrolę niskich tonów oraz zaskakująco dużą, jak na konstrukcję zamkniętą, przestrzenność dźwięku.

W nowej wersji HiFiMAN Sundary Closed-Back zachowano czarny, hybrydowy pałąk z opaską i precyzyjną regulacją, która pozwala na właściwe dopasowanie do każdej wielkość głowy oraz wysoki komfort użytkowania. Wygodne nauszniki wykonane są z gładkiej ekologicznej skóry, ranty padów pokrywa sprężysta siateczka o heksagonalnej strukturze, a ich wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu. Odpowiednie wyważenie sprawia, że ciężar słuchawek jest nieodczuwalny nawet podczas długiego odsłuchu.

HFM Sundara Closed-Back 1

W zestawie ze słuchawkami znajdziemy odłączany dwustronny kabel mini Jack 3.5mm z adapterem na duży Jack 6.35mm o długości 1,5m, który zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń.

HiFiMAN Sundary Closed-Back  – planarne słuchawki zamknięte
Cena – 2799 zł (w ramach styczniowej promocji: 2299 zł) 
Dystrybucja – Rafko 

Najważniejsze cechy
    • Konstrukcja zamknięta z muszlami z drewna bukowego
    • Zaawansowana technologia Stealth Magnets, czyli “akustycznie niewidzialne” magnesy
    • Najnowsza ultra cienka i super szybka membrana NEO Supernano
    • Pasmo przenoszenia: 6 Hz-50 kHz
    • Impedancja: 20 Om
    • Czułość: 98 dB
    • Waga: 432 g

Brak komentarzy