Hadenys i Azurys – nowe słuchawki od Focala

0
Focal zajawa

NOWOŚCI / Znana francuska marka Focal wprowadza do oferty dwa nowe produkty. To zestawy słuchawek otwartych i zamkniętych: Focal Hadenys i Focal Azurys. W sprzedaży w Polsce mają pojawić się w czerwcu. 

Focal to jeden ze światowych liderów w produkcji kolumn głośnikowych, z których wiele uważa się wręcz za kultowe. Od lat w ofercie ma też bardzo dobrze oceniane słuchawki, wśród nich także modele bardzo zaawansowane i drogie. Nie brakuje też przystępnych cenowo “nauszników”.

Teraz firma wprowadza na rynek Hadenys i Azurys, słuchawki otwarte i zamknięte, dzięki którym czystość dźwięku wysokiej jakości jest dostępna za mniejsze pieniądze. Te pasywne słuchawki, stworzone w oparciu o wyjątkową wiedzę francuskiej marki w zakresie dźwięku i wyprodukowane we Francji, łączą opatentowane technologie przetworników głośnikowych, komfort i efektowną estetykę, aby zapewnić rewelacyjne wrażenia słuchowe w domu lub w podróży.

Focal 1

Focal Hadenys – otwarte słuchawki do domu 

Focal Hadenys to pasywne słuchawki o otwartej konstrukcji, są przeznaczone do użytku domowego. Definiują na nowo jakość dźwięku, przekazując każdy niuans muzyczny z wielkim bogactwem. 

Focal 4

Zainspirowane epoką Hadean, w której po raz pierwszy uformowała się Ziemia, ich brązowy kolor przywołuje powrót do źródła, nadając słuchawkom organiczny, ponadczasowy styl. Do tego dochodzą opatentowane technologie Focal i silne kody projektowe, jeden ze znaków rozpoznawczych marki: maskownice o strukturze plastra miodu, prawdziwa skóra, oddychający tkany pałąk i jarzmo dla jeszcze większego komfortu i lekkości. 

Focal Azurys – zamknięte słuchawki do wielu zastosowań

Pasywne słuchawki Focal Azurys mają zamkniętą architekturę, dzięki czemu nadają się do użytku w domu lub w podróży. Są skierowane do wszystkich entuzjastów i miłośników muzyki, którzy chcą cieszyć się dźwiękiem Focal za pośrednictwem przystępnego produktu. 

Focal 2

Charakteryzują się tym samym wzornictwem i tymi samymi materiałami premium, co Hadenys – prawdziwą skórą, tkaniną, aluminium, magnezem. Azurys wyróżnia się unikalnym niebieskawym odcieniem, inspirowanym azurytem, półszlachetnym kamieniem o wielu zaletach. Odcień ten nadaje słuchawkom wyjątkowy, hipnotyzujący efekt, podkreślając ich atrakcyjną estetykę.

Focal Hadenys i Azurys – ekskluzywne przetworniki 

Słuchawki Hadenys i Azurys są wyposażone w przetworniki głośnikowe, które zostały zaprojektowane i wykonane we Francji w pracowniach Focal w Saint-Étienne. 

Te przetworniki głośnikowe są takie same jak te, które można znaleźć w słuchawkach Bathys, które zostały wprowadzone na rynek w październiku 2022 roku jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki marki z aktywną technologią redukcji hałasu. 

Focal 3

Przetworniki głośnikowe 15/8” (40 mm) z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery »M« zostały idealnie dopasowane do tych pasywnych słuchawek i zapewniają szczegółowy, ciepły i dynamiczny dźwięk o wysokiej wierności. Dbając o każdy szczegół, Focal dostarcza każdy zestaw słuchawek z dopasowanym kolorystycznie futerałem i niezbędnymi kablami.

Focal Hadenys i Azurys – dłuchawki pasywne
Ceny:
Hadenys – 3 199 zł
Azurys – 2 399 zł
Dystrybucja – FNCE

Brak komentarzy